Jak się nazywa serial, którego głównym bohaterem był były agent FBI, CIA lub jakiejś innej agencji, który przechodzi na emeryturę i okazuje się że jego sąsiadem jest jego były największy wróg. Parę razy główny bohater próbuje go zabić, lecz mu się to nie udaje, gdyż jego wróg jest chyba nieśmiertelny.