Serial opowiadał o grupce znajomych , którzy połączyli siły i utworzyli zespół muzyczny. Serial był w klimacie Ameryki Łacińskiej. Początek opowiadał o tym że pewnej bogatej dziewczynie (w czasie gdy wyszła na imprezę) zamordowano rodzinę , przeżyła ona i służąca i wiedli życie a biedniejszej częsci miasta. Serial był trochę fantastyczny bo coś mi swita ze była postać: Aktor grał starego człowieka który był strażnikiem smoka.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa