Od pewnego czasu szukam serialu, który ok 15 lat temu leciał w telewizji. Pamiętam że głównym bohaterem był chłopiec, który chyba w laboratorium swojego ojca czegoś dotknął i przejął moce ?kosmity? i serial skupiał się na tym żeby ten chłopiec oddał temu kosmicie moce które zyskał a ten kosmita mu w tym pomagał. Raczej serial zagraniczny. Bardzo proszę o pomoc :(