Od pewnego czasu szukam serialu, który ok 15 lat temu leciał w telewizji. Pamiętam że głównym bohaterem był chłopiec, który chyba w laboratorium swojego ojca czegoś dotknął i przejął moce ?kosmity? i serial skupiał się na tym żeby ten chłopiec oddał temu kosmicie moce które zyskał a ten kosmita mu w tym pomagał. Raczej serial zagraniczny. Bardzo proszę o pomoc :(

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Sonja1001

Przypomina mi to trochę serial ‘Moje drugie ja’ (My Secret Identity) ale nie było tam nic o “oddawaniu” mocy tylko o ich wykorzystywaniu do zwalczania zła…

http://www.filmweb.pl/serial/Moje+drugie+ja-1988-109946

Serendipity_3

Niestety nie to :( Serial którego szukam był trochę nowszej produkcji.