Pamiętam, że w polskiej telewizji był emitowany po zakończeniu emisji "Elizy z Rivombrosy" , chyba pierwszego sezonu, tak z 10 lat temu. Chyba na tvp3 i reklamowany jako następca. Wydaje mi się, że emisja była w weekendy (soboty?). Serial był również kostiumowy, sądzę że francuski. Akcja działa się w jakimś mieście portowym, gdzieś w XVII-XIX wieku. Jeśli chodzi o fabułę, to bardzo mętnie pamiętam co i jak. Jakaś młoda para, ucieczki (zaciąganie się na statek?), niezbyt to raczej pomocne. Ogólnie nie mam wielkiej nadziei, ale może ktoś coś...
Dzięki, ale to nie to. Tamten serial był raczej francuski z bardzo mocnym portowo-plebejskim akcentem, że się tak wyrażę :P