Poszukuję serialu który opowiada o ludziach których porwało Ufo i oni wrócili na ziemię za pomocą niebieskiej kuli która eksplodowała nad jakimś jeziorem i wtedy pojawili się ci ludzie, pamiętam że mieli nadprzyrodzone umiejętności ten serial leciał kiedyś na TVP 1 wie ktoś jaki tytuł ma ten serial ?