Szukam serialu który oglądałam 3-5 lat temu. Chodził na TVP1 albo TVP2. To byla historia ze jak wejdziesz do jakiegos pokoju i pomyslisz gdzie chcesz isc to sie tam pojawisz. I tam byl facet i jego corka weszla do takiego pokoju i niewiadomo gdzie sie "teleportowala" i ten ojciec ja szuka. Przez caly serial (przynajmniej to co pamietam) on ciagle podrozowal miedzy tymi pokojami. BLagam jak nazywa sie ten serial

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
klasssi

Też Kiedyś oglądałem ten serial. Tylko też nie pamiętam jak się nazywał, a chętnie bym go obejrzył :)

klasssi

to chyba bedzie lost room

kaczkulec

O moj boze tak to jest to !! Dziekuje :DD