Szukam serialu który oglądałam 3-5 lat temu. Chodził na TVP1 albo TVP2. To byla historia ze jak wejdziesz do jakiegos pokoju i pomyslisz gdzie chcesz isc to sie tam pojawisz. I tam byl facet i jego corka weszla do takiego pokoju i niewiadomo gdzie sie "teleportowala" i ten ojciec ja szuka. Przez caly serial (przynajmniej to co pamietam) on ciagle podrozowal miedzy tymi pokojami. BLagam jak nazywa sie ten serial