serialu kryminalnego, ktory byl emitowany przez tvp1 okolo 2004 roku, jesli dobrze pamietam. Opowiadal o grupie policjantów, którzy rozwiazywali sprawy sprzed kilkudziesieciu lat. Przewodzil im siwy gosc, z takim charakterystycznym duzym nosem.
Nie wszystko się zgadza, ale może "Dowody zbrodni"?
oficer?