Który kanał według was lepszy?
Według mnie TVN to już po prostu lepsze filmy puszcza Gwiezdne Wojny, LOTR, Harry Potter, Filmy marvela
więcej premier co widać po wiosennej ramówce TVN
http://www.dailymotion.com/video/x3qzuca
nie Transformers to szroty... wolę marvela, albo Hobbita i proszę nie pisz do mnie z błędami...
co to ma być "prozbe, pózdzcie" ...
Pisze z telefonu więc jest gorzej. A TF jest całkiem fajne [luksusowe samochody i ciekawi (niektórzy) bohaterowie].