użytkownik usunięty

Który kanał według was lepszy?

Według mnie TVN to już po prostu lepsze filmy puszcza Gwiezdne Wojny, LOTR, Harry Potter, Filmy marvela

więcej premier co widać po wiosennej ramówce TVN

http://www.dailymotion.com/video/x3qzuca

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa

Zgadzam się, ale mam jedną prozbe do TVN pózdzcie Transformers ! Dziękuje.

użytkownik usunięty
Prime021

nie Transformers to szroty... wolę marvela, albo Hobbita i proszę nie pisz do mnie z błędami...


co to ma być "prozbe, pózdzcie" ...

Pisze z telefonu więc jest gorzej. A TF jest całkiem fajne [luksusowe samochody i ciekawi (niektórzy) bohaterowie].

użytkownik usunięty
Prime021

jak kto woli ja transów nie lubię ;(

Prime021

Więc nie jestem jedyny :-D

Prime021

http://www.filmweb.pl/forum/telewizja+i+seriale/DYSKUSJE+O+POLSACIE+I+TVN+275119 2


Zapraszam