hmm czy jest ktos kto by chcial zeby Miasteczko TWIN PEAKS
ponownie zagosciło na ekranach TV ? Moze ktos sie przyzna do tego pragnienia i podsunie pomysl w jaki namówic którąs ze stacji TV?

moze jakas seria mejli i wstawiennictwo redakcji filmwebu oraz jeszcze kogos?

WIDMO82

heh
co do tego jak namówićstację telewizyjną - raczej niemożliwe... wszystkie seriale emitowane w telewizji muszą mieć oglądalność i przynosić zyski... mówię tu o duuużej widowni i duuużych pieniądzach... więc na pewno nie puszczą serialu, którego niewielu chce oglądać w godzinach największej oglądalności... jak już to mogliby puścić późną nocą ale wtedy największą popularnością cieszą się raczej programy dla dorosłych... więc chyba nic by z tego nie było, nawet gdyby 9889 filmwebowiczów (stan na 29 lipca 02 godz. 10 40) napisało list do którejś ze stacji telewizyjnych... ale nie traćmy nadziei...

Rozwiązaniem problemu mogłoby być namówienie jakiejś stacji do zapytania się telewidzów o to czy chcą takowy serial obejrzeć:
np. daliby u dołu ekranu... czy chcesz oglądać Miasteczko Twin Peaks?? wyślij SMS - a pod numer taki i taki....
ale głupi pomysł :) nic innego mi do głowy nie przychodzi...

kamo

niewielu chce oglądać ?
co ty gadasz? kiedy ty ogladałes Miasteczko? wiesz jaka to kiedys miało ogladalnosc? kiedys leciało na TVP2 jak pamietam cos koło 22 i chyba jeszcze koło 16. mnie tam kazda pora by zadowoliła w jakis juz sposób zaspokoiła by głód na ten serial, bardzo chciałbym sobie przypomniec

WIDMO82

nie o to chodzi...
nie mówię, że Miasteczko chce oglądać niewielu ludzi, mówię tylko, że do przekonania stacji telewizyjnej potrzebna jest inicatywa wielu tysięcy osób, które zadziałałyby w jakiś sposób... jeśli masz ochotę to namów tyle osób do napisania czegoś w rodzaju listu czy czego tam chcesz.. z góry zakładam, że taka próba zakończyłaby się fiaskiem.....

kamo

ale ty masz wtyki- pozazdroscic
jakich tysiecy? a skad ty masz takie info?
- ja mysle ze wystarczy zeby odpowiednia osoba odebrała mejla i odpowiedniej osobie powiedziała o tym pomysle - propozycji i sprawa ma final ... dla nas pozytywny. A chyba ze ciocia to żona pana Soloża, ale wątpie bys mial blizej do niego niz ja :)
PS: pochodzi on z Radomia i ma jeszcze t rodzine miedzy innymi niedaleko mojej działki krecą na swjej dosyc duzej działeczcne czasem teledyski dico-polo... wiem wiem wstyd :

WIDMO82

co do....
....rodziny pana S. to jest ona także w Mikołowie...(takie miasteczko koło Katowic)... raz na jakiś czas ląduje tam ktoś helikopterem... ale nie znam ich osobiście i nie zamierzam ich poznać :)... z tym disco polo to nie jest tu aż tak źle... a co do sprawy tego mejla to powodzenia i szerokiej drogi... jeśli uda ci się przekonać stację telewizyjną do wyemitowania serialu to jesteś wielki...

kamo

wiec cos ruszyło się
Blisko !!!!

napisalem wtedy kilka mejli do TVP ale ani jednego odzewu nie dostałem:(
teraz dowiaduje sie ze powstała stronka dosyc niedawno
http://www.twinpeaks.xu.pl/

wiec cos ruszyło się

wiec moze czas sie dopisac?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones