Witam, poszukuję teleturnieju, który był emitowany mniej więcej w latach 2000-2005, wieczorem, nie pamiętam na jakim kanale.
Pamiętam, że przeciwko sobie walczyły dwie dosyć LICZNE drużyny, jedna miała kolor niebieski, a druga czerwony, stali za takimi (stolikami?), nie pamiętam więcej szczegółów, szukałam tego dosyć długo, więc na pewno nie są to "pierwsze lepsze" wyniki w google, pewnie mało popularny turniej.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
Advoyo

Awantura o Kasę

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

W Awanturze byly 3, z mistrzami 4 i nie bylo czerwonych. No chyba, że ci http://paczaizm.pl/czerwoni-czysta-kwasniewski-awantura-o-kase/

No to nie wiem, może kolega jest daltonistą jak Ja i pomyliły mu się kolorki:P W takim razie nie przypomina mi się inny teleturniej...

WujekChu1ek

http:// poka zywa rka.pl/owfm7d/ Połącz spacje, bo nie mogę dodać głupi regulamin
https://pl.wikipedia.org/wiki/Teleturnieje_nadawane_w_TVP2

To w takim razie proponuje zerknąć tutaj.

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Ja tez nie wiem. Tyle tego bylo.

Poczekajmy więc aż wypowie się założyciel tematu;)