Czy wiadomo już coś czego można by się spodziewać w wakacje w telewizji? Marzą mi się jakieś seriale od początku! Kiedyś na tvp co roku w wakacje leciała "Szkoła złamanych serc", normalnie serial mojego dzieciństwa, ale pamiętam go jak przez mgłę :D Fajnie jakby go znowu puścili.. Z kolei w poprzednie wakacje chyba na Pulsie leciał "Zbuntowany anioł" od pierwszego odcinka. Orientuje się ktoś czego można się spodziewać w tym roku?