Co myślicie o tym serialu ?
Ja uwielbiam ten serial .. czekam na trzeci sezon ..

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
nerwusek82

Obejrzałam kilka odcinków, aczkolwiek nie podoba mi się kilka udogodnień dla mniej wymagających widzów, np.:
- mowa jest o wyprawach na Wschód, pada nazwa "Rosja". W VIII wieku!!
- kobiety wikingów są bardziej gładkie od kobiet w filmach z (lub o) lat 80.

Mimo wszystko serial na plus. :)

lenka96

Bezwzględna walka o władzę i dalsze losy wojowniczego Ragnara Lothbroka, który sieje postrach na dworach Europy już jako król. W trzecim sezonie tej znakomitej produkcji której ODC. 1, SEZON 3) będzie dzisiaj niedziela , 6 marca, o godz. 0:40 ....W Telewizji na kanale PULS. ....Ragnarowi wciąż towarzyszą była żona Lagertha i pełen temperamentu syn Bjørn. Obok nich pojawia się też nowa postać – córka cesarza Francji Karola, młoda, piękna i odważna księżniczka Gisela – w którą wciela się Morgane Polański. Ten film jest rewelacyjny.