Orphan Black, przy okazji świetny serial
Orange Is the New Black
Skins, z tego co pamiętam w drugim sezonie jest taki wątek
Glee, raczej niewielki wątek
American Horror Story: Asylum
Sense8
Carnivàle
jak chcesz więcej informacji o krórymś z tych seriali to pisz, oglądałam wszystkie z wyjątkiem Orange Is the New Black