patrzac na to jak ludzie oceniaja seriale i widzac ,ze Rzym i The Knick sa daleko w tyle, smiem twierdzic, ze rzeczywiscie w wiekszosci ludzie sa bezgustni i nie lubia dobrych historii
A gdyby kazdy ocenial seriale tak jak Ty, dajac kazdemu ktory sie podoba '10' jednoczesnie oznajmiajac, ze to 'arcydzielo' to dopiero ranking kompletnie nie mialby sensu.