patrzac na to jak ludzie oceniaja seriale i widzac ,ze Rzym i The Knick sa daleko w tyle, smiem twierdzic, ze rzeczywiscie w wiekszosci ludzie sa bezgustni i nie lubia dobrych historii

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
bartPLR

A gdyby kazdy ocenial seriale tak jak Ty, dajac kazdemu ktory sie podoba '10' jednoczesnie oznajmiajac, ze to 'arcydzielo' to dopiero ranking kompletnie nie mialby sensu.

slawek333

moja ocena jest moim obiektywnym odczuciem,zasadniczo nie ogladam produkcji miałkich, no i masz racje ze wasze rankingi zupelnie nie maja sensu