Witam,
Poszukuję starego serialu animowanego o tematyce science fiction. Pamiętam jeden odcinek gdzie grupka? ludzi przyleciała statkiem kosmicznym na dziwną planetę na której znajdowały się "potwory błotne" które miały jedno "oko" na czole i wydawały z siebie takie dziwne sygnały świetlne. Nie mam zielonego pojęcia co to za serial może ktoś kojarzy coś podobnego? :)