Nie pamietam kiedy go oglądalam ani co, jednak chciałabym sie dowiedzieć. Chyba go oglądalam na tvn.
- facet porywa kobiety zabija je w furgometce zmusza je tam by jego błagały
- jedna z ofiar uciekła
- jeszcze o ile pamietam ktoś zabił kobiete i ciało zostawił na ulicy był czarnoskóry prawdodobnie naśladował morderce