Witam forumowiczów! Pamiętacie może w latach 90 na tvp1 lub 2 ( innych kanałów zresztą wtedy nie było :-) w soboty o 13-14 puszczali bajki z królikiem Bugsem i ekipą, a pózniej filmy-bajki Walta Disney. Były seriale ( np. o zajezdzie dla dliżansów w Australii ). Filmy familijne dla dzieciaków, bez przemocy z klimatam. Pomoże ktoś, dużo tego było, napewno oglądaliście.