jakie pamietacie seriale ktore ogladaliscie z zapartym tchem w dziecinstiwe?
moje:
-druzyna A
-tropical heat (zar tropicow)
-miammi heat
-z archiwum X
-acapulco heat
-straznik z teksasu
Nie. Jeśli chodzi o szczegóły... oszczędzę sobie ich.
Jeśli jesteś fajny, zapraszamy Cię do naszego... niefajnego towarzystwa (czyt. rodzinki). Skorzystasz z zaproszenia, filemonq?
Czyzby masz na mysli Wasz super, extra, czaderski chat, na ktorym rozmawiacie o takich pierdolach jak ten moj temat?
Skorzystam z cytatu ze "Szkła kontaktowego" - "rozmowy o żarówkach i iluminacjach świetlnych".
Jesteś mądrym, zapewne też nudnym panem, więc z pewnością skorzystasz.
jezeli faktycznie chodzi o ten czat to:
dziekuje, bylem, nie skorzystam.
zdarzylo sie to rok lub dwa lata temu na waszym czacie
gdzie po 5 godzinach "pitolenia" nie na temat
dostalem bana
do dzis mam uraz, w wyniku czego powstal ten temat...
1) "ed kon ktory mowi" taki stary amerykanski
2) "swiety" Roger Moore
3) "macgyver" wiadomo
4) "kojak" Terry Savalas
5) "gliniarz i prokurator"
6) "alf"
moje tam seriale ktore ogladałem to :
Druzyna>>>A
Straznik>>>z teksasu
Gliniarz>>>i>>>prokurator
Archiwum>>>X
mogli by jeszcze je puszczac
"Słodkie zmartwienia"
do tego "Beverly Hills 90210" chociaż za nic nie rozumiałam nic z tego co się tam działo
oraz "Tropical Heat"
Drużyna a
MacGayver
Z archiwum x
Baywatch
Sw wg Bundych
7 niebo
Grom w raju
Żar tripikow cos pamietam
Bh90210
Miodowe lata
13 posterunek
Dr.Quin
Jeśli ktoś czegoś szuka co leciało w naszej telewizji to najlepiej zajrzeć do tego wątku na forum:
http://www.filmweb.pl/serial/Dwa+%C5%9Bwiaty-1995-36059/discussion/Rocznik+88+-+ Seriale+dzieci%C5%84stwa,1654300