Wiele jest dobrych seriali.... na pewno każdy sie zachwycił takimi produkcjami jak 1 sezon True Detective, Peaky Blinders czy The Sopranos. Wszystko to jednak o ludziach, którzy mają dużo smutku, zła w sobie itp itd. Szukam dobrych seriali, które mają jakość, ale nie przykuwają uwagi widza liczba trupów, klamkami na pierwszym planie. Innymi słowy szukam "pozytywnych" seriali, nie sitcomów. Znacie coś? Z góry dzięki
Może Sense8? Niby to dramat scifi, ale postacie strasznie emanują pozytywizmem. Głównych bohaterów jest 8, a każdego da się polubić i nikt nie irytuje. Są też mocniejsze momenty, ale liczba trupów i ogólnie zabijania jest w tym serialu mało. Bardzo fajna mieszanka emocjonalna. W serialu jest też dużo wątków homo/bi, jednak w przeciwieństwie do innych produkcji nie są one odrażające i wkurzające, wręcz śmieszne i tak jak byś chciał - pozytywne.
Poza tym: Orange Is the New Black
Chicago fire - ogolnie mowiac serial o strazakach, jest w top100 seriali.
Jedyne co mi do glowy przychodzi z dobrych i pozytywnych produkcji.