Dwóch policjantów (jeden afroamerykanin, któryś z chorobą serca?, znika w 2-gim, ostatnim sezonie) współpracuje z więźniami, którym za każdego złapanego przestępcę skracają odsiadkę. Jeden z nich to psychiatra, sprzedawał leki na boku, zginęła nastolatka. Była tam też więźniarka, która ma mała córkę?, wysoka, ciemne włosy, jasne oczy. Serial raczej na pewno powstał po 2000r. Każda sugestia mile widziana.