witam poszukuję jakiegoś serialu do obejrzenia. Lubię kryminały i humor jak np w detektywie Monku czy NSIC i NCIS Los Angeles, lubię też o wyjątkowych osobach jak dr.House czy Zaklinacz dusz, z komediowych podobały mi się też Gotowe na wszystko i Skazany na śmierć... Chodzi mi o coś lekkiego i przyjemnego. Możecie coś polecić?

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
apsik96

iZombie - jest wątek kryminalny, humor i fantasy. "Forever" jest całkiem przyjemne. Może jeszcze "Jej szerokość Afrodyta", ale to z punktu widzenia prawniczki.
Tu znajdziesz kilka tytułów lepiej opisanych http://www.gosiarella.pl/2015/07/kto-apie-mordercow-w-ameryce.html

apsik96

polecę mniej znane ale mi się podobały: Partnerki (Rizzoli&Isles), Stalker, Parenthood , Kryminalni, Oficer, Anatomia prawdy, Bez śladu, Dowody zbrodni,