"Back to Black": Raczek, Staśko, Kukulska i Chutnik na premierze filmu o Amy Winehouse (WIDEO)

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Back+to+Black%22%3A+Raczek%2C+Sta%C5%9Bko%2C+Kukulska+i+Chutnik+na+premierze+filmu+o+Amy+Winehouse+%28WIDEO%29-155000
"Back to Black": Raczek, Staśko, Kukulska i Chutnik na premierze filmu o Amy Winehouse (WIDEO)
19 kwietnia na ekrany kin trafi "Back to Black. Historia Amy Winehouse". We wtorek odbyła się uroczysta premiera filmu i oczywiście nie mogło zabraknąć na niej kamery Filmwebu. Zobaczcie nasze wywiady z zaproszonymi gośćmi.

Tomasz Raczek: "Przepłakałem cały dzień na wieść o śmierci Amy Winehouse
Maja Staśko: "Historia Amy Winehouse przepełnia mnie smutkiem"
Natalia Kukulska: "Każda wokalistka próbowała ją naśladować!"
Sylwia Chutnik: "Potrzebujemy kolejnych Amy Winehouse"
"Back to Black" – co wiemy o biografii Amy Winehouse"Back to Black" powstało we współpracy ze spadkobiercami Amy Winehouse. Projekt przygotowało Studiocanal, a autorem scenariusza jest Matt Greenhalgh, który ma już na koncie szereg filmowych biografii. Napisał m.in. "Control" i "Prawdziwą historię króla skandali" oraz film "John Lennon. Chłopak znikąd".


Za kamerą projektu stanęła Sam Taylor-Johnson. W jej filmografii znajdują się "John Lennon. Chłopak znikąd" (2009), "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (2015) i "Milion małych kawałków" (2018). Na ekranie pojawią się Jack O’Connell ("Kochanek Lady Chatterley"), Eddie Marsan ("Gra Fortuny") i Lesley Manville ("Paryż pani Harris"). Projekt sfinansowały Studiocanal, Focus Features oraz Monumental Pictures.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu:


Kim była Amy Winehouse?Amy Winehouse to brytyjska piosenkarka, która tworzyła muzykę łączącą elementy soulu, jazzu i R&B. Była laureatką m.in. nagród Grammy i Brit Award. Największą sławę przyniósł jej album "Back to Black", na którym znalazły się takie utwory jak m.in. "Rehab" czy "You Know I’m No Good". Piosenkarką zmagała się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Zmarła w 2011 roku w wieku 27 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones