"Poohniverse: Monsters Assemble": morderczy Puchatek i Bambi jak Kapitan Ameryka i Iron Man

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Poohniverse%3A+Monsters+Assemble%22%3A+morderczy+Puchatek+i+Bambi+jak+Kapitan+Ameryka+i+Iron+Man-154651
"Poohniverse: Monsters Assemble": morderczy Puchatek i Bambi jak Kapitan Ameryka i Iron Man
Gotowi na nowe ekranowe uniwersum oraz najbardziej ekscytujący crossover od czasów "Avengers: Końca gry"? Producenci niskobudżetowego horroru "Puchatek: Krew i miód" zapowiedzieli, że w 2025 roku na ekranach zadebiutuje film "Poohniverse: Monsters Assemble", w którym głównymi bohaterami będą złowrogie wersje ukochanych postaci z dziecięcych bajek.

"Poohniverse: Monsters Assemble": co wiemy o filmie?Prócz krwiożerczego Kubusia Puchatka w skład zabójczej drużyny wejdą także: Bambi, Piotruś Pan, Dzwoneczek, Pinokio, Tygrysek, Prosiaczek, Szalony Kapelusznik oraz Śpiąca Królewna. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy plakat filmu.


Jako fani horrorów bardzo chcielibyśmy zobaczyć odsłonę "Avengers" złożoną w całości ze złoczyńców
– mówi producent Scott Chambers - Znaleźliby się w niej Freddy Krueger, Jason Voorhees, złoczyńcy z "Halloween", "Krzyku" i tak dalej. Oczywiście nigdy do tego nie dojdzie. Możemy jednak stworzyć coś podobnego na miarę naszych skromnych możliwości. Tak narodził się pomysł na ten film.

Zanim "Poohniverse" trafi do kin, jego bohaterowie otrzymają solowe filmy. Jeszcze w tym roku zobaczymy "Bambi: The Reckoning", "Peter Pan’s Neverland Nightmare", "Pinocchio Unstrung", a także "Puchatka: Krew i miód 2".  Wszystkie wymienione tytuły mają być ze sobą powiązane.

Pierwsza odsłona horroru "Puchatek: Krew i miód" trafiła do kin w 2023 roku. Kosztujący zaledwie 100 tysięcy dolarów, zrealizowany w pół profesjonalnych warunkach film zarobił niespodziewanie na całym świecie blisko 5 milionów dolarów. Jego fabuła prezentuje się następująco: piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego nie podejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

Zwiastun filmu "Puchatek: Krew i miód"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones