"Ty": Netflix zamówił 5. i ostatni sezon serialu. Będą nad nim czuwać nowi showrunnerzy

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Ty%22%3A+Netflix+zam%C3%B3wi%C5%82+5.+i+ostatni+sezon+serialu.+B%C4%99d%C4%85+nad+nim+czuwa%C4%87+nowi+showrunnerzy-150065
"Ty": Netflix zamówił 5. i ostatni sezon serialu. Będą nad nim czuwać nowi showrunnerzy
Netflix dał zielone światło na realizację piątego sezonu popularnego serialu "Ty". Jednocześnie platforma zapowiedziała, że będzie to ostatni rozdział przygód Joe Goldberga granego przez Penna Badgleya.

"Ty" z nowymi showrunneramiPrzy okazji dowiedzieliśmy się, że ze stanowiskiem showrunnera pożegnała się Sera Gamble, która sprawowała pieczę nad serialem przez cztery sezony. Jej miejsce zajęli Michael Foley i Justin W. Lo, dotychczas pracujący przy projekcie w charakterze producentów wykonawczych.

"Ty": popkulturowy fenomen"Ty" to ekranizacja bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem. Główny bohater tego wciągającego psychologicznego dreszczowca to czarujący socjopata Joe, który w imię miłości gotów jest dosłownie na wszystko. W czwartym sezonie nasz antybohater zaczyna nowe życie w Londynie. Przez długi czas stara się opierać dawnym niebezpiecznym nawykom. Z czasem okazuje się jednak, że stare grzechy mają długie cienie, a Joe z drapieżnika zamienia się w zwierzynę.


Pierwszy sezon serialu "Ty"  zadebiutował na antenie telewizji Lifetime w 2018 roku. Olbrzymią popularność zyskał jednak dopiero po tym, jak kilka miesięcy później pojawił się na Netfliksie. Producenci podjęli wówczas decyzję, że kolejne odsłony show będą realizowane wyłącznie dla streamingowego giganta.

"Ty" stało się natychmiastową sensacją w serwisie Netflix. Z sezonu na sezon wpływ kulturowy serialu wzrastał — mówi Peter Friedlander, wiceprezes Netflix ds. seriali fabularnych - Jesteśmy podekscytowani — i trochę przerażeni — czekając na finał historii Joe Goldberga. Spodziewajcie się niezapomnianego zakończenia.

"Ty": zwiastun 4. sezonu
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones