Słynny bohater w serialowym "One Piece". Wiemy, kto go zagra

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Smoker%2C+Tashigi%2C+Wapol%2C+Dalton+obsadzeni+w+serialu+%22One+Piece%22+Netfliksa-156266
Słynny bohater w serialowym "One Piece". Wiemy, kto go zagra
Fani serial "One Piece" oczekiwali na tę wiadomość. Na koniec pierwszego sezonu mogli zobaczyć zapowiedź wydarzeń z kolejnej serii, kryjącą się w cieniu postać przypominającą znanego z anime Smokera. Dziś oficjalnie poznaliśmy odtwórcę tej roli, a także aktorów, którzy wcielą się w innych bohaterów.

Smoker w serialu "One Piece". Kto jeszcze trafi na ekrany?Znanego bohatera zagra Callum Kerr. Aktor dotychczas pojawiał się w serialach "Flowers in the Attic: The Origin", "Zomboat!" czy "Monarch".

Smoker w anime "One Piece"

Julia Rehwald występowała w serii filmów Netfliksa "Ulica strachu". Teraz zagra Tashigi, podwładną Smokera.

Duża rola przypada Robowi Collettiemu ("Wszyscy święci New Jersey"). Aktor wcieli się w postać Wapola. Tyrone Keogh ("24 godziny po śmierci") będzie serialowym Daltonem.

"One Piece" – o czym opowiada serial?"One Piece" to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichiro Ody. Monkey D. Luffy to młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na pokładzie którego przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.

W obsadzie znaleźli się m.in. Iñaki Godoy (Monkey D. Luffy), Mackenyu (Roronoa Zoro), Emily Rudd (Nami), Jacob Romero (Usopp) i Taz Skylar (Sanji). Twórcami serialu są Matt Owens i Steven Maeda.

Produkcja okazała się frekwencyjnym sukcesem, spędzając osiem tygodni w TOP 10 najchętniej oglądanych tytułów z biblioteki Netfliksa na świecie. W Polsce trafiła na czwarte miejsce rankingu.

Zobacz zwiastun serialu "One Piece"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones