Japoński Skynet przemówi głosem Rosario Dawson w animacji "Terminator Zero"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rosario+Dawson+%28%22Star+Wars%3A+Ahsoka%22%29+w+animacji+%22Terminator+Zero%22-156265
Japoński Skynet przemówi głosem Rosario Dawson w animacji "Terminator Zero"
Poznaliśmy kolejne osoby w obsadzie animacji "Terminator Zero". Jedną z gwiazd została Rosario Dawson ("Star Wars: Ahsoka").

Nowa historia w uniwersum "Terminatora". Kto w obsadzie?Rosario Dawson użyczy głosu sztucznej inteligencji Kokoro. To japoński odpowiednik Skynetu.

W obsadzie się też Ann Dowd ("Opowieść podręcznej") jako Wyrocznia, mistyczna przywódczyni ludzkiego ruchu oporu; André Holland ("Wielkie cygaro") jako Malcolm Lee, twórca Kokoro oraz Sonoya Mizuno ("Ród smoka") jako Eiko, bojowniczka ruchu oporu, która wysłana zostaje w przeszłość, by powstrzymać Malcolma przed uruchomieniem Kokoro.

Wcześniej ogłoszono, że Timothy Olyphant użyczy głosu Terminatorowi.


O serialu "Terminator Zero""Terminator Zero" to serial anime rozgrywający się w tym samym uniwersum, co kinowa seria "Terminator".

Akcja serialu osadzona została w Tokio 1997 roku. Sztuczna Inteligencja znana jako Skynet uzyskuje samoświadomość i rozpoczyna wojnę z ludźmi. Schwytana pomiędzy przyszłością i przeszłością jest żołnierka, która zostaje wysłana w przeszłość, by zmienić los ludzkości.

Trafia do 1997 roku, gdzie ma za zadanie chronić naukowca Malcolma Lee. Pracuje on nad Sztuczną Inteligencją, która miałaby być konkurencją dla Skynetu. Zmagający się z moralnymi konsekwencjami swojego stworzenia Malcolm, musi także ratować się przed przysłanym z przyszłości elektronicznym mordercą, który na zawsze odmieni losy jego trójki dzieci.

Teaser serialu "Terminator Zero"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones