"Widzew. Razem Tworzymy Siłę" oraz "Raków. Pierwszy wszystko!". Nowe seriale dokumentalne już wkrótce w CANAL+ online

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Widzew.+Razem+Tworzymy+Si%C5%82%C4%99%22+oraz+%22Rak%C3%B3w.+Pierwszy+wszystko+%22.+Nowe+seriale+dokumentalne+ju%C5%BC+wkr%C3%B3tce+w+CANAL%2B+online-150936
Niesamowite emocje, sport od kulis, odprawy meczowe, towarzyszenie ulubionym zespołom w szatni oraz klub piłkarski jako dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo. "WIDZEW. RAZEM TWORZYMY SIŁĘ" oraz "RAKÓW. PIERWSZY WSZYSTKO!" to jedyne w swoim rodzaju sportowe seriale dokumentalne, które otwierają zamknięte zazwyczaj dla kibiców drzwi i pokazują funkcjonowanie drużyn z najbliższej perspektywy. Premiery nowych produkcji już 30 maja oraz 3 czerwca, tylko i wyłącznie w serwisie CANAL+ online.


Kliknij TUTAJ i przejdź do CANAL+ online, by poznać pełną ofertę serwisu. Dostęp do pakietu z serialami i filmami z biblioteki CANAL+ dostępny jest już za 29 zł miesięcznie.

WIDZEW. RAZEM TWORZYMY SIŁĘ. To serial unikatowy tak jak sama historia klubu z serca Łodzi. Twórcy produkcji pokazują widzom kulisy funkcjonowania drużyny piłkarskiej. Kibice będą mogli poczuć bijące z ekranu emocje związane nie tylko z samymi rozgrywkami, ale przede wszystkim pierwszym od ośmiu lat sezonem Widzewa Łódź w Ekstraklasie. Od początku lipca 2022 kamery CANAL+ towarzyszyły piłkarzom nie tylko na murawie, ale także podczas obozów i przygotowań, odpraw w szatni, czy na klubowych korytarzach. Ten serial to inny punkt widzenia piłki nożnej.

"Pierwszy raz w historii polskiej telewizji kamery mogły od środka rejestrować funkcjonowanie klubu piłkarskiego przez cały niemal sezon. Otworzyliśmy zamknięte dla widzów drzwi i z bliska pokazaliśmy emocje, adrenalinę szatni oraz trybun czy planowanie strategii transferowej klubu w gabinetach prezesów. Rozciągnięta na cały sezon historia jest naznaczona dramaturgią i zwrotami akcji. Jeśli dodamy do tego magię Widzewa, klubu legendarnego z ogromną rzeszą fanów, to mamy materiał na trzymający w napięciu hit. Ten serial powinien przyciągnąć nawet tych, którzy piłką interesują się od święta."
Powiedział Maciej Klimek, jeden z twórców serialu.


Twórcy: Maciej Klimek, Michał Siejak, Mirosław Rok, Daniel Mazur, Vincent Matuszewski oraz Adrian Duda Premiera: 30 maja w CANAL+ online.

RAKÓW. PIERWSZY WSZYSTKO! Częstochowski klub to świeżo upieczony Mistrz Polski, który w ubiegłych dwóch sezonach wywalczył także Puchar Polski. Raków Częstochowa jest zespołem, który w Ekstraklasie skutecznie przełamuje hegemonię Legii oraz Lecha. W serialu zobaczymy nie tylko to w jaki sposób działa klub, poznamy również życie codzienne trenera Marka Papszuna, sztabu szkoleniowego i piłkarzy w mikrocyklu treningowym oraz meczach mistrzowskich.


"W produkcji śledziliśmy ostatnie trzy miesiące pracy Mistrza Polski, które obfitowały w wiele ekscytujących i emocjonalnych chwil. Dla widzów interesujące może być także przyjrzenie się sposobowi pracy Marka Papszuna, jednego z najlepszych, jeśli nie najlepszego polskiego trenera. Towarzyszyliśmy piłkarzom także wtedy, kiedy ogłosił on, że kończy przygodę z klubem, a jego miejsce zajmuje dotychczasowy asystent Dawid Szwarga – jeden z najmłodszych i najciekawszych trenerów "młodego" pokolenia w kraju. Kamery CANAL+ śledziły te momenty i kibice będą mogli zobaczyć, jak wyglądało to "od środka". W serialu pojawią się także rozmowy m.in. z właścicielem Michałem Świerczewskim oraz piłkarzami. Szczerze zachęcam do śledzenia pięknej historii  klubu z Częstochowy!"
Powiedział Piotr Glamowski, jeden z twórców serialu.


Twórcy: Piotr Glamowski, Adam Zakrzewski, Krzysztof Marciniak, Marcin Rosłoń, Daniel Żukowski, Mirosław Rok oraz Robert Nałęcz. Premiera: 3 czerwca w CANAL+ online.

"WIDZEW. RAZEM TWORZYMY SIŁĘ" oraz "RAKÓW. Pierwszy wszystko!" to kolejne propozycje serialowe, które dla widzów przygotowała redakcja CANAL+ SPORT. Seriale sportowe oraz filmy dokumentalne to ważna pozycja w serwisie streamingowym CANAL+ online. Obie produkcje powstały w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie kibiców poprzednimi propozycjami serialowymi, które prezentują widzom inną perspektywę widowisk i przedłużają sezon sportowych emocji. Już teraz powstają kolejne seriale, a w planach są następne.


"Seriale o Widzewie i Rakowie, które produkujemy w sezonie 2022/23, to wyjątkowe propozycje dla fanów piłki nożnej. Jesteśmy z kamerami najbliżej, jak to tylko możliwe, dlatego widz będzie mógł poczuć się niemalże jak trener i piłkarz klubu Ekstraklasy. Podglądanie pracy Marka Papszuna i Janusza Niedźwiedzia oraz ich sztabów szkoleniowych, medycznych i samych zawodników, pozwoli poznać od podszewki codzienność piłkarskiego świata. Pokażemy ponadto konstrukcję klubu sportowego jako przedsiębiorstwa. Odprawy meczowe, nasze słynne "podsłuchy", życie w szatni, niesamowite emocje, twarde charaktery, charyzma i konsekwencja Rakowa w drodze do historycznego mistrzostwa oraz niesamowita energia i fenomen kibicowski Widzewa - najlepsze składniki na dwa serialowe hity sportowe. To po prostu trzeba zobaczyć! Gęsia skórka i ciarki na plecach gwarantowane!"
Dodał Marcin Rosłoń, koordynator działu piłkarskiego w redakcji sportowej CANAL+ SPORT.

Wszystkie transmisje PKO BP Ekstraklasy można obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones