Ciemna czy jasna - którą stronę pokażesz?

https://www.filmweb.pl/news/Ciemna+czy+jasna+-+kt%C3%B3r%C4%85+stron%C4%99+poka%C5%BCesz-142163
Ciemna czy jasna - którą stronę pokażesz?
WYBIERZ SWOJĄ STRONĘ MOCY

Co sprawia, że jesteś największym fanem Gwiezdnych Wojen™? To może być twoja rozległa wiedza o Darthcie Vaderze. Albo kolekcja plakatów z projektami imperialnego myśliwca TIE. Pewnie. Ale nic nie będzie lepszym świadectwem twojej pasji niż stylowe elementy dekoracyjne w twoim mieszkaniu.

Dzięki naszym nowym zestawom LEGO® Star Wars™ będzie to dziecinnie proste.
Nie daj się zwieść. Te zestawy to nie są zwykłe zabawki. Wręcz przeciwnie, każdy z nich to piękny i kultowy element wystroju wnętrza. Pokaż wszystkim, po której jesteś stronie.

A TY JAK POKAŻESZ SWOJĄ CIEMNĄ STRONĘ?

Który hełm jako pierwszy wzbogaci twoją kolekcję LEGO® Star Wars™? Złowieszcze, ale kultowe piękno hełmu Dartha Vadera (nr katalogowy 75304) czy przyciągający wzrok hełm zwiadowcy szturmowców (75305), prawdziwy symbol imperialnej potęgi? Oczywiście te niesamowite głowy to nie jedyne zestawy z odległej galaktyki.

Jeśli bardziej interesują Cię roboty Star Wars™, oto prawdziwe arcydzieło – imperialny droid zwiadowczy (75306) z pustkowi mroźnej planety Hoth. A propos droidów, kto oprze się najsłynniejszemu ze wszystkich, wspaniałemu R2-D2 (75308)?

Więcej fantastycznych zestawów LEGO znajdziesz na stronie https://www.lego.com/pl-pl/themes/star-wars

LEGO i logo LEGO są znakami towarowymi Grupy LEGO. ® 2021 Grupa LEGO.
® & ™ Lucasfilm Ltd.
Informacja sponsorowana
Udostępnij: