Czy "Pan i pani Smith" dostanie drugi sezon? Amazon podjął decyzję

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Czy+%22Pan+i+pani+Smith%22+dostanie+drugi+sezon+Amazon+podj%C4%85%C5%82+decyzj%C4%99-155587
Czy "Pan i pani Smith" dostanie drugi sezon? Amazon podjął decyzję
We wtorek Amazon ogłosił serię nowych projektów, m.in. sequel "Road House", opowiadający o alternatywnej wersji Spider-Mana "Noir" i nowy aktorski serial o przygodach Lary Croft. Wśród projektów, które dostały zielone światło, znalazł się także drugi sezon serialu "Pan i pani Smith". 

Czy serial "Pan i pani Smith" dostanie drugi sezon? Amazon podjął decyzję


To już pewne: "Pan i pani Smith" dostanie drugi sezon. Amazon ogłosił tę informację podczas wtorkowej prezentacji dla reklamodawców. Obowiązki showrunnerki ponownie pełnić będzie Francesca Sloane. The Hollywood Reporter zwraca jednak uwagę, że Amazon oficjalnie nie potwierdził castingu. Nie jest zatem jasne, czy Donald Glover i Maya Erskine, którzy wcielają się w tytułową parę, powrócą do swych ról.

O czym opowiada "Pan i pani Smith"? Zobacz zwiastun serialu


Serial "Pan i pani Smith" z Donaldem Gloverem i Mayą Erskine w rolach tytułowej pary zadebiutował na należącymdo Amazona serwisie Prime Video w lutym tego roku. Zobaczcie jego zwiastun: W tej wersji produkcji dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w tajemniczej agencji szpiegowskiej, która oferuje im wspaniałe życie w świecie wywiadu, pełne bogactwa i podróży po całym świecie. Haczyk? Muszą przyjąć nową tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako pan John Smith i pani Jane Smith. Od tej pory bohaterowie co tydzień muszą brać udział w ryzykownych misjach, jednocześnie mierząc się z nowymi wyzwaniami w ich związku. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia. Co jest bardziej ryzykowne – szpiegostwo czy małżeństwo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones