Amazon będzie miał swojego Kubusia Puchatka. Co o nim wiemy?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Amazon+b%C4%99dzie+mia%C5%82+swojego+Kubusia+Puchatka.+Co+o+nim+wiemy-156196
Amazon będzie miał swojego Kubusia Puchatka. Co o nim wiemy?
źródło: Getty Images
autor: United Archives
Wejście Kubusia Puchatka do publicznej domeny otworzyło twórcom drogę do korzystania z postaci stworzonych przez A.A. Milne'a. Właśnie dowiedzieliśmy się o nowym projekcie. Tym razem nie będzie to jednak horror, a seria animacji dla najmłodszych, którą Kartoon Studios realizuje w ramach umowy z Amazonem.

Amazon będzie miał własnego Kubusia Puchatka. Co wiemy o projekcie?


Kubuś Puchatek będzie bohaterem animowanego filmu świątecznego, pięciu świątecznych programów specjalnych oraz 104 odcinków serialu. Wszystko to trafi na Kartoon Channel, który jest częścią Prime Video Channels.


Aktualnie trwają przygotowania do produkcji filmu "A Hundred Acre Christmas", którego premiera jest zaplanowana na 25 grudnia 2025 roku. Daty premier pozostałych projektów nie są na razie znane. Kartoon Channel jest dostępny na innych platformach, m.in. Apple TV, ale dostęp do ich wersji "Kubusia Puchatka" będzie ekskluzywny tylko dla subskrybentów Amazona.

Zobacz zwiastun horroru "Puchatek: Krew i miód 2"


Wejście Kubusia Puchatka do domeny publicznej zaowocowało horrorem "Puchatek: Krew i miód", który doczekał się już sequela. Zobaczcie jego zwiastun:Pięć miesięcy po masakrze w Stumilowym Lesie Krzyś próbuje wrócić do normalnego życia. Policja szuka domniemanych bestii w miejscu masowego mordu, ale większość okolicznych mieszkańców uważa Krzysia za prawdziwego sprawcę. Tymczasem chłopak podczas terapii wraca do dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa, gdy podczas jego piątych urodzin, uprowadzona została grupa dzieci wraz jego bratem bliźniakiem. Ukryty w głębi Stumilowego Lasu Puchatek wciąż pała rządzą zemsty. Wraz z nowymi, przerażającymi kompanami chce zgładzić nie tylko Krzysia, ale wszystkich pozostałych przy życiu uczestników urodzinowego przyjęcia sprzed lat. Dla niego krew jest słodka jak miód.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones