Amazon już wie. Przyszłość serialu "Peryferia" rozstrzygnięta

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Prime+Video+kasuje+serial+%22Peryferia%22+z+Joshem+Brolinem-156336
Amazon już wie. Przyszłość serialu "Peryferia" rozstrzygnięta
Prime Video podjęło decyzję o przyszłości swojego serialu "Peryferia". Serial, którego gwiazdą jest Josh Brolin ("Diuna: Część druga"), dwa miesiące temu powrócił na ekrany z drugim sezonem. Jak wiadomo już teraz, dla gatunkowej mieszanki westernu i science fiction były to ostatnie odcinki w historii show.

Prime Video kasuje serial "Peryferia"Bohaterem "Peryferii" jest Royal Abbott, ranczer walczący o swoją rodzinną ziemię w stanie Wyoming. Na granicach dziczy odkrywa niezwykły fenomen przeczący prawom natury. Tajemnica jego istnienia wpływa na całą rodzinę, która jest zmuszona do rozprawiania się z kolejnymi ludźmi chcącymi przejąć zagadkową przestrzeń dla siebie.

Josh Brolin w serialu "Peryferia"

W obsadzie serialu znaleźli się też Imogen Poots, Lili Taylor, Tamara Podemski, Lewis Pullman, Tom Pelphrey, Noah Reid, Shaun Sipos, Isabel Arraiza, Olive Abercrombie i Will Patton.

Serial zadebiutował na platformie streamingowej w kwietniu 2022 roku. Zielone światło na powstanie drugiego sezonu otrzymał w październiku 2023. Przedłużenie o kolejny sezon zbiegło się ze zmianą showrunnera. Twórca serialu Brian Watkins zrezygnował na rzecz Charlesa Murraya ("Luke Cage", "Szczera prawda").

Za produkcję serialu odpowiadała firma Plan B Entertainment, a jeden z jej założycieli Brad Pitt został producentem wykonawczym.

Zobacz zwiastun serialu "Peryferia"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones