"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Horror ze Śródziemia w drugim sezonie. Nadciągają Upiory Kurhanów

Comic Book Movie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W%C5%82adzy%22%3A+Upiory+Kurhan%C3%B3w+w+drugim+sezonie-156268
"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Horror ze Śródziemia w drugim sezonie. Nadciągają Upiory Kurhanów
źródło: Materiały prasowe
Drugi sezon serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" pokaże nam nie tylko Toma Bombadila, ale również Upiory Kurhanów. Twórcy obiecują elementy kina grozy. Zobaczcie zdjęcia zapowiadające nowe odcinki produkcji platformy Prime Video.
      

Upiory Kurhanów będą straszyć w "Pierścieniach Władzy"
Magazyn "Empire" ujawnił warianty okładki swojego najnowszego numeru oraz nowy fotos z drugiego sezonu serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy". Prezentują się na nich Morfydd Clark jako Galadriela oraz Charlie Vickers jako Sauron, a także Upiory Kurhanów.

Wiemy, że w drugim sezonie serialu pojawi się Tom Bombadil (Rory Kinnear), którego postać wiąże się poniekąd z upiorami. W "Drużynie Pierścienia" J.R.R. Tolkiena to właśnie Bombadil pomaga Frodo Bagginsowi i jego towarzyszom, kiedy spotykają upiory w Kurhanach podczas wędrówki do Rivendell. Z powyższej fotki wynika, że to prawdopodobnie Galadriela spotka tym razem Upiory.


Upiory Kurhanów to starożytni, przywróceni do życia bohaterowie, wbrew swojej woli działający na rzecz zła, skomentował Jason Smith, specjalista od efektów specjalnych serialu "Pierścienie Władzy". Bardzo ekscytujące było pokazać coś, czego dotychczas nie pokazywano. Widzieliśmy już nieumarłych, ale nie takich. Kręcimy mały horror w przestrzeni Śródziemia."Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" – zwiastun nowych odcinków
"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" – co nas czeka w drugim sezonie?W 2. sezonie "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" powraca Sauron. Wypędzony przez Galadrielę, bez armii i sojuszników, wschodzący Mroczny Władca musi polegać na swojej przebiegłości, aby odbudować swoją siłę i móc nadzorować tworzenie kolejnych Pierścieni Władzy, które umożliwią mu zniewolenie wszystkich ludów Śródziemia.

W nowym sezonie nawet niewinne postacie z sezonu 1. pogrążają się w narastającej ciemności, która rzuca wyzwanie w znalezieniu swojego miejsce w świecie, który coraz bardziej jest na krawędzi katastrofy. Gdy przyjaźnie są wystawiane na próbę, a królestwa zaczynają się rozpadać, elfy i krasnoludy, orkowie i ludzie, czarodzieje i Harfootowie... łączą siły i dzielnie walczą, aby zachować to, co dla nich najważniejsze... siebie nawzajem.
Premiera 2. sezonu planowana jest na 29 sierpnia tego roku. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones