De Niro kontra Stallone: "Legendy ringu" na DVD i Blu-ray już od 6 czerwca

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/De+Niro+kontra+Stallone%3A+%22Legendy+ringu%22+na+DVD+i+Blu-ray+ju%C5%BC+od+6+czerwca-105380
"Legendy ringu" to wyjątkowa komedia, w której na ekranie spotykają się dwie wielkie osobowości kina i gwiazdy najsłynniejszych bokserskich filmów w historii. Robert "Wściekły byk" De Niro i Sylvester "Rocky" Stallone staną do pojedynku na Blu-ray i DVD już 6 czerwcaPochodzący z Pittsburgha Henry "Razor" Sharp (Sylvester Stallone) i Billy "The Kid" McDonnen (Robert De Niro) przed 30 laty byli jednymi z największych gwiazd boksu. Stoczyli dwa pojedynki, z których pierwszy wygrał McDonnen, a drugi Sharp. "The Kid" liczył na rewanż, ale wtedy niespodziewanie "Razor" ogłosił, że porzuca boks i przechodzi na sportową emeryturę. 

Wiele lat później Henry Sharp pracuje jako robotnik w lokalnej stoczni, a Billy McDonnen prowadzi samochodowy komis i niewielki pub, w którym od czasu do czasu zabawia gości komediowymi występami. Pewnego dnia odwiedza ich promotor Dante Slate Jr. (Kevin Hart) z propozycją współpracy przy produkcji gry wideo, w której bokserzy mieliby użyczyć głosów i twarzy wirtualnym zawodnikom. Ich pierwsze spotkanie po latach kończy się bójką, której filmowy zapis robi furorę w internecie. Widząc w sportowych "oldboyach" wciąż duży potencjał, Slate Jr. proponuje im udział w ostatniej walce – rewanżu, którego wszyscy oczekiwali 30 lat wcześniej, a który do tej pory jeszcze się nie odbył. 

McDonnen, który mimo upływu lat nie potrafi pogodzić się z porażką jaką zakończył się jego ostatni pojedynek z Sharpem, jest entuzjastycznie nastawiony do pomysłu. Jego przeciwnik jest jednak dużo bardziej sceptyczny. Ostatecznie, zmuszony trudną sytuacją materialną, zgadza się. Zbliżająca się walka będzie dla obu bokserów nie tylko okazją powrotu do dawnej formy, ale również szansą na odkupienie win sprzed lat. 

WYDANIE DVD i BLU-RAY

Film "Legendy ringu" na DVD i Blu-ray zadebiutuje już 6 czerwca. Na płytach obok filmu znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
WYDANIE BLU-RAY:
• NAJZABAWNIEJSZE MOMENTY Z KEVINEM HARTEM:
– Z Kevinem Hartem na ringu. 
Kevin Hart bez cenzury. 
• LEGENDY RINGU GOŚCINNIE:
– Mecz bokserski Tysona z Holyfieldem
– Cios za ciosem z Larrym Holmesem
• DODATKOWO:
– Alternatywny początek i dwa alternatywne zakończenia i wiele więcej.

WYDANIE DVD:
• Sceny niewykorzystane

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: 
facebook.com/MojeFilmyDVD