Gaspar Noé, Magnus von Horn i Marcin Dudziak gośćmi Kina Nowe Horyzonty

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Gaspar+No%C3%A9%2C+Magnus+von+Horn+i+Marcin+Dudziak+go%C5%9B%C4%87mi+Kina+Nowe+Horyzonty-113021
26 sierpnia (środa) o godz. 19.30 gościem wrocławskiego Kina Nowe Horyzonty będzie Gaspar Noé. Twórca "Wkraczając w pustkę" i "Nieodwracalnego" spotka się z widzami po przedpremierowym pokazie swojego najnowszego filmu "Love", który znalazł się w programie tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes i 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Film zostanie wyświetlony w 3D, a spotkanie z reżyserem poprowadzi po seansie krytyk i filmoznawca – Adam Kruk.

Film przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych (18+), ze względu na zawieranie śmiałych scen erotycznych.


Kolejnego dnia (27 sierpnia) o 19.30 w ramach współpracy Kina Nowe Horyzonty i School of Film Agents (SOFA) zapraszamy na otwarte dla publiczności Q&A z Magnusem von Hornem i Mariuszem Włodarskim. Spotkanie będzie poświęcone współpracy reżysera z producentem przy ich ostatniej produkcji "Intruz", która miała światową premierę w ramach sekcji Quinzaine des Réalisateurs w Cannes i pierwsze polskie pokazy podczas 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty.

25 września po premierowej projekcji "Wołania" o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie z reżyserem Marcinem Dudziakiem oraz producentką i dystrybutorką filmu Wioletą Puszczowicz. Film brał udział w Międzynarodowym Konkursie Nowe Horyzonty podczas 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones