Gaspar Noé gościem polskiej premiery "Love"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Gaspar+No%C3%A9+go%C5%9Bciem+polskiej+premiery+%22Love%22-113146
25 sierpnia w stołecznym kinie Muranów odbyła się uroczysta premiera skandalizującego erotyku "Love". Wziął w niej udział reżyser filmu, Gaspar Noe. Poniżej prezentujemy zdjęcia z pokazu. Ponadto przypominamy nasz wywiad z Noem, który przeprowadziliśmy w tym roku w Cannes.
Gaspar Noé – francuski reżyser argentyńskiego pochodzenia – jest znany polskim widzom z filmów "Wkraczając w pustkę" oraz "Nieodwracalne". Ten bezkompromisowy i odważny twórca przez wielu światowych reżyserów przywoływany jest jako źródło inspiracji – do jego twórczości odwołuje się m.in. Nicolas Winding Refn.

Autorem zdjęć jest stały współpracownik Gaspara Noé, Benoît Debie, który ma na swoim koncie także zdjęcia do "Spring Breakers" Harmony Korine’a oraz do debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga "Lost River".

Dwaj twórcy połączyli siły, by w śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Zaprezentowany na festiwalu w Cannes, film zawiera najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne. Dostępny w 2D i 3D.

Miłość to oślepiające światło, genetyczna potrzeba, odmienny stan świadomości, ciężki narkotyk, choroba psychiczna, gra o władzę, to sperma i łzy - mówi reżyser.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones