Jameela Jamil nie zagrała w serialu "Ty". Powód? Sceny seksu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jameela+Jamil+odrzuci%C5%82a+rol%C4%99+w+serialu+%22Ty%22.+Aktorka+nie+chce+wyst%C4%99powa%C4%87+w+intymnych+scenach-150661
Jameela Jamil nie zagrała w serialu "Ty". Powód? Sceny seksu
źródło: Getty Images
autor: Jared Siskin
Znana z seriali "Dobre miejsce" i "Mecenas She-Hulk" Jameela Jamil zdradziła, że zrezygnowała z castingu do serialu "Ty". Powód? Aktorka nie chciała występować w scenach intymnych.
 

Jameela Jamil zrezygnowała z występu w serialu "Ty"

Nigdy nie byłam osobą, która czerpałaby radość z uprzedmiotowienia się. Między innymi dlatego, że mam za sobą doświadczenie seksualnej traumy z dzieciństwa. Więc myślę, że po prostu nie było mi to pisane, powiedziała Jameela Jamil w podcaście "Podcrushed", który prowadzą Penn Badgley, Nava Kavelin i Sophie Ansari. Badgley jest oczywiście gwiazdą serialu "Ty".

Oczywiście, raz na jakiś czas noszę krótkie sukienki albo wydekoltowany top. Ale generalnie jestem pod tym względem dość ostrożna. Nie gram w scenach seksu
, dodała aktorka, przyznając, że z tego powodu zrezygnowała z szansy na występ w serialu "Ty".

Miałam wziąć udział w przesłuchaniu do ostatniego sezonu twojego serialu. Moja postać miała być seksowna i zrezygnowałam z castingu, bo jestem nieśmiała w seksualnych sprawach. A potem ty powiedziałeś, że nie masz zamiaru grać w scenach intymnych. Nie wiedziałam nawet, że możemy wyznaczyć taką granicę. I potem pomyślałam, że jednak trzeba było zagrać w tym serialu, podsumowała aktorka.

W lutym tego roku ujawniono, że Badgley poprosił twórczynię serialu "Ty", Serę Gamble, o ograniczenie intymnych scen w sezonie czwartym. Aktor powiedział, że ze względu na prywatne sprawy małżeńskie preferuje nie występować w scenach seksu.

Serial Killers: Recenzujemy 4. Sezon serialu "Ty"Zobaczcie odcinek programu "Serial Killers", w którym Małgorzata Steciak i Maciej Łuka omawiają czwarty sezon serialu "Ty":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones