Netflix podjął decyzję w sprawie "Big Mouth" i "Zasobów Ludzkich". Czy to koniec Potworów Hormonów?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Netflix+podj%C4%85%C5%82+decyzj%C4%99+w+sprawie+%22Big+Mouth%22+i+%22Zasob%C3%B3w+Ludzkich%22.+Czy+to+koniec+Potwor%C3%B3w+Hormon%C3%B3w-150468
Netflix podjął decyzję w sprawie "Big Mouth" i "Zasobów Ludzkich". Czy to koniec Potworów Hormonów?
Nie mamy dobrych wieści dla fanów animacji dla dorosłych. Jak podaje portal The Hollywood Reporter, Netflix podjął decyzję o zakończeniu dwóch seriali: "Big Mouth" i jego spin-offu zatytułowanego "Zasoby Ludzkie"

To koniec "Big Mouth" i "Zasobów Ludzkich"


Przygoda z Potworami Hormonami dobiega końca. Netflix podjął decyzję o zakończeniu produkcji "Big Mouth" na ósmym sezonie. Data premiery nie jest jeszcze znana, wiadomo jednak, że zostanie on wyemitowany w przyszłym roku. Aktualnie czekamy na sezon siódmy. "Zasoby Ludzkie" mają zakończyć się na drugim sezonie. 

Gdybyście powiedzieli nastoletnim Nickowi Krollowi i Andrew Goldbergowi, że ukończenie szkoły średniej zajmie im osiem lat, powiedzieli pewnie "Zgadza się. Wydawało nam się, że to będzie trwać wiecznie" – skomentował Nick Kroll.

O czym opowiada "Big Mouth"?


Serial "Big Mouth" zadebiutował na Netfliksie w 2017 roku. Do tej pory doczekał się siedmiu sezonów. Zobaczcie zwiastun: "Big Mouth" to serial animowany dla dorosłych liczący 10 półgodzinnych odcinków pełnych sprośnych żartów. Opowiada o fascynującym, ale i koszmarnym okresie w życiu nastolatków — dojrzewaniu. Twórcami serialu jest dwóch przyjaciół będących imiennikami głównych bohaterów: Nick Kroll ("Kroll Show", "Wirtualna liga") oraz Andrew Goldberg ("Family Guy"). 

O czym opowiadają "Zasoby ludzkie"?


Twórcy przebojowej, nagradzanej animacji dla dorosłych "Big Mouth" przygotowali jeszcze bardziej kontrowersyjny i jeszcze bardziej sprośny serial "Zasoby Ludzkie" .W spin-offie poznamy kulisy codziennego życia stworów, takich jak Potwory Hormony, Kicie Deprechy czy Czarodzieje wstydu, które towarzyszą ludziom w każdym aspekcie życia, od dojrzewania przez rodzicielstwo aż po jesień życia. Choć głównymi bohaterami są tu potwory, szybko okazuje się, że i one mają wiele ludzkich cech. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones