Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Nie+b%C4%99dzie+%22Power+Rangers+2%22.+B%C4%99dzie+za+to+reboot-133856

Nie będzie "Power Rangers 2". Będzie za to reboot?

  • We Got This Covered
  • autor: mp
  • Filmy
W 2017 roku do kin weszło amerykańskie widowisko "Power Rangers". Tytuł okazał się klapą finansową, jednak Hasbro nie zamierzało zrezygnować z filmowych planów. Już w 2018 roku pojawiły się informacje o tym, że koncern zamierza doprowadzić do realizacji kolejnego widowiska. Zaś na początku tego roku dowiedzieliśmy się, że Hasbro prowadzi w tej sprawie rozmowy z wytwórnią Paramount (film z 2017 roku powstał dla Lionsgate'u).

1.jpg


Teraz okazuje się, że nowe "Power Rangers" prawdopodobnie nie będzie kontynuacją wersji z 2017 roku, a kolejny rebootem. Tak przynajmniej sugeruje Dacre Montgomery, czyli Czerwony Wojownik z filmu Deana Israelite'a.

Aktor odpowiadał ostatnio na pytania fanów na portalu Reddit. Kiedy został zapytany o nową odsłonę "Power Rangers", przyznał, że słyszał, że powstaje, ale dodał, że nie jest z nią związany.

"Power Rangers" z 2017 roku było historią pięciorga licealistów. Każdy z nich musiał przeistoczyć się w kogoś niezwykłego, kiedy dowiedzieli się, że ich miasteczko Angel Grove – i cały świat – stoi na krawędzi zagłady za sprawą pozaziemskiego zagrożenia. Będąc wybrańcami przeznaczenia, bohaterowie odkryli, że są ostatnią nadzieją na uratowanie planety. Aby tego dokonać, musieli przezwyciężyć gnębiące ich życiowe problemy i zjednoczyć się jako Power Rangers.

3 21

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię