Gwiazda jednej z najdroższych produkcji Amazonu u boku Ceny i Elby

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Priyanka+Chopra+Jonas+w+nowym+filmie+Amazon+Studios.+Gwiazdami+John+Cena+i+Idris+Elba-150229
Gwiazda jednej z najdroższych produkcji Amazonu u boku Ceny i Elby
źródło: Getty Images
autor: Tim Mosenfelder
Amazon kompletuje obsadę filmu akcji "Heads Of State". Gwiazdami projektu są John Cena i Idris Elba, którzy ostatnio wystąpili razem w komiksowym widowisku "Legion samobójców: The Suicide Squad". Teraz dołączyła do nich Priyanka Chopra Jonas.

"Heads of State" – co wiemy o filmie?Amazon Studios zdobyło prawa do filmu w październiku 2020 roku po internetowej prezentacji projektu. Szczegóły dotyczące fabuły wciąż pozostają tajemnicą. Projekt jest jednak opisywany jako połączenie "Air Force One" ze "Zdążyć przed północą"

Pierwszą wersję scenariusza napisał Harrison Query, a ostatnio nad poprawkami pracował duet Josh Appelbaum i André Nemec. To autorzy skryptu do "Mission: Impossible - Ghost Protocol", obu części "Wojowniczych żółwi ninja", a także nadchodzącego rebootu "Gliniarza z Beverly Hills".

"Heads of State" jest produkowane przez The Safran Company. To firma założona przez Petera Safrana, nowego szefa DC Films, który funkcję będzie pełnił wraz z Jamesem Gunnem. Mimo nowych zobowiązań sam założyciel pozostanie producentem powstającego filmu.

Za kamerą stanie Ilya Naishuller, reżyser filmów "Hardcore Henry" i "Nikt". Zdjęcia ruszają w maju.


Priyanka Chopra Jonas gwiazdą Amazonu?Angaż Jonas oznacza kontynuowanie przez aktorkę współpracy z Amazonem. Już wkrótce na platformie Prime będzie bowiem miał swoją premierę serial "Cytadela". To jednak z najdroższych produkcji w historii platformy, za która odpowiadają bracia Russo.

Zwiastun serialu "Cytadela" znajdziecie poniżej.
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones