Aarón Díaz

Aaron Díaz Spencer

8,1
386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aarón Díaz

śliczny jest , podoba mi się jego rola w Teresie ;D

tenisistka1

i jeszcze śpiewa do tego ;) (http://www.youtube.com/watch?v=mVluXNLfCig)

shiningstar09

dokładnie :D , słyszałam te piosenki z filmu ''Teresa'' w jego wykonaniu :) dwie takie i obie są fajne :D

tenisistka1

W Santa diabla grał dobrze ale w tierra de reyes wygląda jakby miał się zaraz poplakać

pauli4

W Tierra miał inną rolę po prostu, grał tam przepełnionego gniewem, żalemi bólem brata, który stracił ukochaną siostrę, z biegiem serialu jego osoba się zmienia. Nie będę tu zdradzać fabuły ale gdy się zakochał to jego osoba tez była bardziej radosna i śmierć siostry poszła gdzieś dalej. Wg mnie zagrał świetnie w tej telce , idealnie oddawał emocje. Brakowało mi trochę uśmiechu Aarona, którego było dość mało w całym serialu ale Tierra to remake Gorzkiej zemsty a Arturo = Juan, a tamten był ponury, poważny. Także postać Arturo i tak była w miarę promienna w porównaniu do wspomnianego pierwowzoru. Sory ze tak późno odpisuje ale jakoś nie zauważyłam tej odpowiedzi wcześniej. Teraz przypadkiem na nią trafiłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones