Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
26 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

łał, jak on to robi, że raz po british english gada a zaraz american english? chyba ze od małego był uczony, nie wiem. a moze to normalne i ja sie zachwycam niepotrzebnie? xD ktoś coś wie na ten temat?

kaams

Hmmm jest Anglikiem więc nic dziwnego, że mówi British English. Co do American English wszystko można wyćwiczyć. To tyle.

kaams

Dla brytyjczyków to żaden problem. Popatrz na znakomitych brytyjskich aktorów w amerykańskiej telewizji, np. Hugh Laurie. Gorzej odwrotnie Amerykanin musi się nieźle napracować żeby się nauczyć brytyjskiego akcentu. Polakom też łatwiej nauczyć się amerykańskiego angielskiego. Nikt od razu nie nauczy się mówić z brytyjskim akcentem

radziecka84

"Polakom też łatwiej nauczyć się amerykańskiego angielskiego"

No nie wiem, dla mnie brytyjski angielski jest 100000x łatwiejszy do nauczenia niż amerykański (nie ogarniam tego rhotic "r", flapping itd.)

Henry174

To podziwiam, bo ja brytyjskiego akcentu nie ogarniam do tej pory, ale amerykański uważam za stosunkowo łatwy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones