Aaron Taylor-Johnson

Aaron Perry Johnson

8,0
26 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaron Taylor-Johnson

http://www.altfg.com/blog/photos/sam-taylor-wood-aaron-johnson-11894/

widac zaokrąglony brzuszek tej jego "dziewczynie "

kirsa15

co, on jest niby z tą starą babą?

no_bo_co

fuu ! z takim rekinem ??
jak on może..
jak to się mówi "miłość ślepa jest"
niestety... ;( marnuje się Aaaron

onlyonesmile

taaak , miłość slepa jest ,ale najlepszym doktorem jest małzeństwo , wiec zobaczymy co przyniesie czas.

kirsa15

ale dramat :O taka stara łupa... szkoda go

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
masquerade__

http://www.blogcdn.com/uk.stylelist.com/media/2010/03/claudia-sam-pregnant-style .jpg tutaj już dokładnie widać jej brzuch... Jednym słowem - masakra.

Gowdy

zaraz się zrzygam, jaki koń z niej! czemu on to robi?! CZEMU ONA TO ROBI?! niech nie udaje,że jest szczęśliwa. nie wiem czemu mogłabym przełknąć to, gdyby różnica wieku była odwrotna - on starszy, ona młodsza. w tym przypadku wydaje mi się to kompletnym nieporozumieniem.

kirsa15

jasne, to chyba jego mama, albo babcia!!!! :/:/:/

kirsa15

to jest chyba jego mama, albo babcia!!!!! :/:/:/

kirsa15

Według mnie to wygląda jakby przyszedł na tą impreze z własną matka. ;o Niewiem dlaczego ona sie na to zgadza. Gdyby miala troche oleja w głowie to by nierobiła mu dzieciaka dziecku, wogole by z nim tego z nim nierobiła. Miłosć miłoscia. Kto tam wie, co tam u nich, czy to prawdziwa milosc, czy tylko dla Jednego proba wybicia sie, a dla drugiego pokazania, ale ona mu spartaczyła zycie. Miec dziecko w wieku 20 lat.On pewnie wogole jeszcze nie jest na nie gotowy. Czysty idiotyzm wg mnie. Ehh...

RapaNui_

http://justjared.buzznet.com/2010/07/20/aaron-johnson-poses-nude-with-pregnant-f iancee/
pod tym linkiem znajdziecie najnowszą sesje jego narzeczonej z brzuszkiem i jego .

kirsa15

czy ja wiem, czy taka najnowsza na sesja, brzucha to ona za dużego nie ma, a przecież już chyba urodziła, prawda?

mary_sue

ona jeszcze nie urodziła , a sesja pochodzi z 20 czerwca pisze wyraźnie .

kirsa15

Nie mnie oceniać Aarona, bardzo go podziwiam jako aktora i od lat śledzę jego karierę. Sam Taylor-Wood mogła by spokojnie być jego matką ale widocznie łączy ich coś więcej. Zauważcie tutaj http://cdn.buzznet.com/media/jj1//2010/07/aaron-vogue/aaron-johnson-german-vogue -09.jpg ich podobne tatuaże.

Na pewno to nie zaszkodzi jego karierze a miejmy nadzieje pomoże. A i zauważyłam jeszcze coś para spotkała się na planie filmu Chłopiec znikąd więc prawdopodobnie wtedy coś zaiskrzyło.

iskierka69

dziewczyny ratujmy go przed tą stara babką taki piękny mężczyzna musi mieć młodą śliczną w pełni zdrową i żywotną kobietę!!!!

kosmitka_

no ta stara na pewno tez jest w pełni zdrowa i nie wątpie że żywotna.... no ale kurcze felek......

kosmitka_

tak czy siak on przy niej strasznie brzydnie ;)

jean_lici

brzydnie? o.o
http://cdn.buzznet.com/media/jj1//2010/07/aaron-vogue/aaron-johnson-german-vogue -01.jpg
ahhhh.

kirsa15

ona jest obleśna !
pewnie wpadli !!

kawaaii14

Ej a może po prostu się kochają? xD

kirsa15

Aaron to mój ulubiony aktor i to, czy ożeni się z 42, czy nawet z 82 latką tego nie zmieni.
Życzę im szczęścia, bo może na prawdę się kochają i łączy ich coś więcej niż tylko plan filmowy i dziecko, ale jeśli niedługo dowiem się (a wydaje mi się, że jest to nieuniknione) że bierze z nią rozwód... no to chyba go wyśmieję!!
(A co do niej - to też uważam że mogła by być jego matką i wcale nie mówię, że jest ładna)

kirsa15

szukam w necie o nich i nic ozenil sie , czy dziecko sie juz urodzilo co z nimi?

doris18doritta

troche jak Patrick Demspey. Może też się opamięta w porę.

doris18doritta

być może już wiesz ale "As of 31 October 2009, the couple are engaged to be married. On July 7, 2010 Taylor-Wood gave birth to their daughter, Wylda Rae."
przyznaję, że byłam w szoku na początku ale już mi przechodzi. W sumie..skoro są szczęśliwi.

kirsa15

dlaczego do TEGO doszło?! :(

maciaa

ej no sorry ,są piękne kobiety po 40,Nicole Kidman na przykład ,ale co to do cholery jest?

luna15

Kidman to chodzący plastik :P ona jak widać już żyć bez botoksu nie potrafi przez co nie ma już w ogóle mimiki twarzy w filmach !!! A Sam jest normalna babką po 40-stce....

kirsa15

haha a mnie jest żal Was!! co Was to wgl obchodzi co oni robią. to są ich sprawy z kim się spotykają, sypiają, ślubują itp. zazdrościcie babce i tyle. a pisząc takie rzeczy o ich uczuciu pokazujecie tylko, że nie macie pojęcia o miłości i o prawach jakimi się rządzi tzn. żadnymi! nie ma znaczenia wiek a pewne granice, które wydają się nie do przełamania (np. dużą różnicę wiekową) da się przełamać! czasem może potrzeba tylko trochę więcej czasu. i jest wiele związków, w których partnerów dzielą lata i nikt tam afery nie robi. no ale pewnie, fanki które spać po nocach nie mogą za kolesiem muszą kręcić aferę... haha naprawdę żal mi Was dzieciaki, bo pokazujecie tylko jak Wy niedojrzali jesteście... :/

justysia_icetea

wiesz co justysia preszadzasz, czasami bys mogla ugrysc sie troche w jezyk zanim cos napiszesz. Ja mam zazdrosci babce w zyciu nie. Nie czesto sie spotyka ludzi ktorych dzieli pare lat np 10 lub 20!! dla mnie to jest poprostu dziwne. Kazdy ma swoja filozofie

justysia_icetea

zdecydowanie zgadzam się z wypowiedzią justysia_icetea, jak czytałam wasze wypowiedzi to odniosłam jedynie wrażenie, że piszą je jakieś 13-letnie fanki, które są zakochane na zabój w osobie, której nigdy nie widziały na żywo. I muszę was rozczarować: dużo facetów woli starsze kobiety, a patrząc na to że mamy XXI w nie widzę w tym nic nadzwyczajnego.
ps. Serce nie sługa.

greywalker

FAJNA z niej baba.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Jamey

Oto jedyna trzeźwa ocena sytuacji. :D

kirsa15

Hahaha, coś pięknego.
Jęki młodych dziewczyn na widok wybranki serca Aarona to muzyka dla moich uszu xD

Murdoc

Spoko jest, ja też wolę starsze kobiety, bo małolaty, to mnie nie kręcą i rozumie gościa, bo każdy wybiera jak mu pasuje i serce podpowiada.

Etam

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1375419/Sam-Taylor-Wood-fianc-Aaron -Johnson-carry-daughter-Wylda-home.html

maartaa_filmweb

wcale nie widać jakoś strasznie różnicy wieku :D a za to widać miłość :D

kirsa15

Powtórzę się ale - ludzie, jesteście chorzy, co was obchodzi ile mają lat? Miłość nie zna granicy wieku, jeśli są szczęśliwi to nie widzę problemu. Mogę się założyć że jeśli Aaron nie był by taki ładny to głupim małolatom by to nie przeszkadzało, ehh pogódźcie się z tym że on i tak nie wie o waszym istnieniu i wiek jego dziewczyny tu nic nie zmienia. I dodam jeszcze że czytając wypowiedzi takich niedojrzałych osób jak wy, wcale mu się nie dziwie że woli starszą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones