Abhishek Bachchan

Abhishek Amitabh Srivastav

8,2
1 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abhishek Bachchan

Abhi to mój naulubieńszy aktor:) Jest niesamowicie charyzmatyczny, przystojny i bardzo dobrze gra. I poczucie humoru też ma;) Uwielbiam go:)

Katka1989

zgadzam sie w 100%. uwielbiam jego uśmiech i poczucie humoru. ;D ma talent aktorski i oby go nie zmarnował .

monciaaa

Talent to pewnie ma po tacie i mamie..;) Lubię go z każdym filmem coraz bardziej... jest jednym z moich ulubionych aktorów :)

one_blood

Zgadzam się z Wami. Abhishek jest the best !!! :) :) :)
Pozdrawiam

Katka1989

Oczywiscie ze jest super:D I przystojniak:D:D:D

LotteLita

To jest 2 najlepszy aktor bollywoodzkiego kina po SRK :D świetnie gra swoje role, zabawny, przystojny i w ogóle świetny, Jhoom Barabar Jhoom wymiata <33 tak jak i Bunty i Babli xD chociaż w Nigdy nie mów żegnaj też dobrze zagrał ;>

lilly405

Mnie oczarował w Podróży kobiety...
Mała rólka ale pięknie zagrana... słodki jest ;)

Katka1989

Mój ideał mężczyzny:) A do tego ulubiony aktor. Dodaje tajemniczości i humoru wszystkim filmom, w których zagrał.

Katka1989

miało być "dodaje tajemniczości i humoru wszystkim filmom, w których zagra" ;)

użytkownik usunięty
lola_fabrikant

Ogólnie moim ideałem mężczyzny nie jest, ale muszę przyznać, że z tym zarostem jest mu o wiele lepiej niż wcześniej kiedy był gładko ogolony:)
Lubię go w rolach komediowych , ale także w rolach ostrych facetów się sprawdza:)
Apropo stwierdzenia powyżej to np.w Yuvie, wcale humoru nie dodawał;)Chyba, że śmieszne jest to, że bił żonę...

Katka1989

Zdecydowania wersja z zarostem jest dużo lepsza :) Osobiście bardzo go polubiłam po roli Rishiego w KANK. Jako aktor komediowy jest rewelacyjny i z każdym filmem jest coraz lepszy.

użytkownik usunięty
ranix

Dokładnie... podobnie jak jego ojciec. Zresztą właśnie KANK budowały w duzej mierze, sceny komediowe SRK, Abhiego oraz tatusia- Sexi Sam rocks:P

Katka1989

kocham, uwielbiam i wszystko razem wziete
kocham te miny- robi jest swietne, usmiech, oczy, sama nie wiem juz czy z zarostem czy bez wyglada lepiej, ale w kazdym badz razie jest cudowny

Katka1989

boski aktor uwielbiam go i do tego przystojny i wysoki nawet kolezanka z klasy sie podoba chodz nie lubią bollywood

Darka114

Zgadzam się. Przystojny :) I ma w sobie ,,coś'', bardzo mi się podoba. Szczęściem by było spotkać takie mężczyznę :D

ladyJoisan

zgadzam się zupełnie, jest nieziemsko przystony i obłędnie sexowny. pokochałam go po bunty i babli, ale w kazdej roli mi się podobał, w Yuva nawet bardzo, był bardzo męski, bicia wiadomo nie pochwalam, ale był na dobrej drodze do zmiany, itakiego go lubiłam- dzikiego. kocham go!
@ladyJoisan
takich to u nas niestety nie ma, i się zastanawiam gdzieci faceci się pochowali. Najpierw Alex skarsgard teraz Abhishek, niedługo w Rosji jakieś ciach wyskoczy. Ale żeby u nas w Polsce to niestety nie. Obłęd. :P

galadriela

Chodziło mi o to że Alex ze Szwecji,Abhi z Indii a kolejny pewnie będzie równie nieosiągalny co dwaj pierwsi. Gdzie tu sprawiedliwość, sie pytam. Gdzie?

galadriela

Jest brzydki jak..kupa.

Katka1989

Jest fenomenalny! Uwielbiam go, ma talent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones