Abhishek Bachchan

Abhishek Amitabh Srivastav

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/151436/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1511,"rate":8.29053606882859,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/151436/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":8,"rate":8,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
8,3
1 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abhishek Bachchan
  • Jeszcze 45 głosów i Abhishek wejdzie do rankingu. Wtedy masowo posypią się 'jedynki' od
    osób, które raczej niczego z nim nie obejrzały, tylko dlatego, że "jak jakiś Hindus może mieć
    tak wysoką ocenę i być wyżej niż aktor X ?!".

Jak dla mnie Abhi jest świetny, oglądałam z nim kilkanaście filmów i bardzo lubię jego
    sposób grania, no i oprócz tego oczywiście jest przystojny;)

• deborzanka Dobrze powiedziane! Niestety taka jest mentalność ludzi... Smutne, ale prawdziwe. Nieraz spotykam się ze zdziwieniem mówiąc, że uwielbiam filmy bollywoodzkie...

• marigold150290 Niekoniecznie, moim zdaniem Abhishek po prostu nie jest dobrym aktorem.

• Sunnydoll Jeśli widziałaś jakieś filmy z jego udziałem i takie jest Twoje zdanie na jego temat, to masz do tego zupełne prawo:) Pisałam o ludziach, którzy oceniają nie oglądając, bądź na podstawie jakiegoś jednego gniota, który wpadł im w ręce.

Jak dla mnie, żeby wystawić aktorowi 1, to musiałby on być naprawdę totalnym beztalenciem.

• deborzanka Rozumiem, jednak ja pragnęłam tylko zaznaczyć, iż duża ilość jedynek może należeć do ludzi, którzy nie widzą w nim talentu, znając jego możliwości po obejrzeniu filmów. Widziałam sporo filmów z Abhishkiem i niestety moim zdaniem talentu mu brak - czasem dobrze się go ogląda ,jak w "Dostanie", jednak zupełnie nie pasuje mi on do filmów 'poważnych'. Zwróciłam też uwagę na jego dosyć ubogą w porównaniu z innymi aktorami ekspresję, mimikę. No i - umówmy się - sławę to on zawdzięcza nazwisku, nie umiejętnościom.