Abhishek Bachchan

Abhishek Amitabh Srivastav

8,2
1 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abhishek Bachchan

Jeszcze 45 głosów i Abhishek wejdzie do rankingu. Wtedy masowo posypią się 'jedynki' od
osób, które raczej niczego z nim nie obejrzały, tylko dlatego, że "jak jakiś Hindus może mieć
tak wysoką ocenę i być wyżej niż aktor X ?!".

Jak dla mnie Abhi jest świetny, oglądałam z nim kilkanaście filmów i bardzo lubię jego
sposób grania, no i oprócz tego oczywiście jest przystojny;)

deborzanka

Dobrze powiedziane! Niestety taka jest mentalność ludzi... Smutne, ale prawdziwe. Nieraz spotykam się ze zdziwieniem mówiąc, że uwielbiam filmy bollywoodzkie...

marigold150290

Niekoniecznie, moim zdaniem Abhishek po prostu nie jest dobrym aktorem.

Sunnydoll

Jeśli widziałaś jakieś filmy z jego udziałem i takie jest Twoje zdanie na jego temat, to masz do tego zupełne prawo:) Pisałam o ludziach, którzy oceniają nie oglądając, bądź na podstawie jakiegoś jednego gniota, który wpadł im w ręce.

Jak dla mnie, żeby wystawić aktorowi 1, to musiałby on być naprawdę totalnym beztalenciem.

deborzanka

Rozumiem, jednak ja pragnęłam tylko zaznaczyć, iż duża ilość jedynek może należeć do ludzi, którzy nie widzą w nim talentu, znając jego możliwości po obejrzeniu filmów. Widziałam sporo filmów z Abhishkiem i niestety moim zdaniem talentu mu brak - czasem dobrze się go ogląda ,jak w "Dostanie", jednak zupełnie nie pasuje mi on do filmów 'poważnych'. Zwróciłam też uwagę na jego dosyć ubogą w porównaniu z innymi aktorami ekspresję, mimikę. No i - umówmy się - sławę to on zawdzięcza nazwisku, nie umiejętnościom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones