Abigail BreslinI

Abigail Kathleen Breslin

7,4
15 936 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abigail Breslin

Od dziecka ma w sobie coś irytującego, co powoduje, że ciężko mi się ją ogląda a o wzbudzeniu sympatii to już nie wspomnę.

kajsonka

Tak ciężko Ci się ją ogląda, że aż dałaś jej wysoką ocenę lol. :) Mnie tam się podoba jak gra swoje role - no i ładnie się prezentuje.

SweetArtist

Najzabawniejsze jest to, że nie wiedziałam o tym że dałam jej taką ocenę! dopiero zwróciłaś mi na to uwagę, przedziwne cuda.

kajsonka

Bo to była obiektywna ocena. Oceniałaś wartość, a nie swój stosunek do wartości. To cenne. Znam ludzi, którzy mówią: "Twórczość Picassa jest do niczego, bo miał zły stosunek do kobiet". Albo coś w tym rodzaju. Ja też Breslin nie lubię, ale ją cenię. Streep mnie odrzuca, ale przecież...

mandra2

Maria chichrałbym być Twoim znajomym na filmwebie.

Mistrzu-1

chciałbym

kajsonka

Takie samo mam uczucie.Taka zwykla, malo ciekawa dziewuszka:)

kajsonka

Też mnie denerwuje...

owsik1

Nie lubię dzieci, ale ta dziewczynka w filmie "Znaki" zbudziła we mnie tylko pozytywne emocje. Jest przesympatyczna.

kajsonka

Zgadzam się całkowicie. Nie odpowiada mi totalnie jako aktorka, jest irytująca, denerwująca, nie.

kanieszna93

Ja tam ją lubię Kristen Stewart daleko bardziej irytująca.

loukas321

Ach, Kristen Stewart jest według mnie równie irytujaca jak Abigail Breslin.

kanieszna93

Dokładnie w filmie Połączenie thriller, USA 2013 była mega i dramatyczna robiła co mogła dobra rola a nie tylko do Horrorów jako niewinna dziewczynka ją pakują.

webcamboy

moim zdaniem w perfect sisters zagrał trochę sztucznie, tak odniosłam wrażeni ...

kajsonka

Masz rację, okropna i przemądrzała stara-malutka, gdyby chociaż była ładna...

kajsonka

Czy to żart?? Abigial Breslin to WSPANIAŁA młoda aktorka. Po prostu mistrzyni, nie znam drugiej takiej która w każdym filmie grałaby tka po mistrzowsku.. Jedyne co się zgodzę to to ze niestety strasznie zbrzydła ostatnim laty. Jako dorosła aktorka może już takiego wrażenia jak za dziecka nie robić.

skoczek_narciarski

Zgadzam się z soczek_narciarski, Abigail jest świetna, gra niesamowicie, a co do urody to jest bardzo ładna, oczywiście nie jest idealna. Nie wszystkie aktorki muszą wyglądać tak samo i zawsze nieskazitelnie pięknie, a co za tym idzie często sztucznie. ode mnie ma 10 niesamowita gra aktorska jak na jej doświadczenie i wiek, a napewno będzie jeszcze lepiej.

skoczek_narciarski

A mnie się podobała jej gra i w "Zombieland" i w "Bez Mojej zgod". Pamiętam ją również z "Na pewno, być może". Co niektórzy tu mocno przesadzają :)

skoczek_narciarski

Jak była mała to fajnie grała bo była taka urocza a teraz... oglądałam z nią filmy jak juz byla wieksza i uwazam iz jest z niej marna aktorka. Gdy patrzyłam na nią w filmie Final Girl to po prostu smiałam się z jej gry aktorskiej.

kajsonka

to jest twoja projekcja, a jak nie wiesz, co ten termin znaczy to poczytaj.

diepole

Bardzo lubię, jak ktoś używa "trudnego" słowa, chcąc uderzyć w to, że osoba komentująca jest mało inteligentna i nieoczytana. Aby móc oceniać, że to moja "projekcja", musiałabyś mnie poznać.
W przeciwnym razie mogę powiedzieć też mogę powiedzieć: jesteś Chinką/Chińczykiem (mimo, że nie widziałam Twojego zdjęcia), masz problemy z relacjami (a co mogę o tym wiedzieć?), jesteś introwertykiem.

Nie rozumiem, czemu wyrażenie zdania, że ktoś wzbudza w Tobie irytację budzi tyle wrogości. To już nie może, nie powinno irytować mnie czyjeś aktorstwo? WTF...

Ciekawi mnie też, czy takie zdania rzucasz komuś w twarz, czy jesteś tylko taka/i pewny przed ekranem komputera. Ale to czcza dyskusja. Uznajmy, że już się pochwaliłaś/eś, że Ty znasz się na psychologii,lub po prostu poznałeś/aś kilka terminów, ale marny z Ciebie byłby psycholog, gdybyś na czyjąś wypowiedź rzucał takimi opiniami. W sumie mnie to bawi.

kajsonka

''Nie rozumiem, czemu wyrażenie zdania, że ktoś wzbudza w Tobie irytację budzi tyle wrogości. To już nie może, nie powinno irytować mnie czyjeś aktorstwo? WTF...''

Oczywiście może cie irytować nie sprecyzowałaś jednak, co takiego konkretnie cie w niej irytuje .

Mnie irytuję mnóstwo ludzi co nie znaczy , że są tacy naprawdę a jedynie mogą sprawiać takie wrażenie .

kajsonka

eeeee..... właśnie, że zawsze była szalenie urocza :) w Małej Miss ją po prostu uwielbiam.

antygrafik

Zgadzam się, w Małej Miss była super :)

kajsonka

Jako dziecko miała w sobie to "coś", no i miała ładną buzię. Taki nieoczywisty dzieciak, świetnie nadawała się i do horroru i do roli księżniczki. Teraz stała się jakaś taka odpychająca, nie przyciąga uwagi wyglądem a gra tak sobie. Prawdę ktoś niżej napisał - z wiekiem jest coraz gorzej. Ale w horrorze byłaby świetna nadal ;> Chociaż ja bym czekała, aż ją zamordują XD

kajsonka

W Mała Miss i Wyspa Nim fenomenalna. Rzadko kiedy ktoś dostaje nominację do Oscara w wieku 13 lat, zresztą w pełni zasłużoną. Zauważyłem, że irytuje raczej kobiety. Zazdrość, że jest taka naturalna?

perun_6

Dokładnie. Ból dolnej, mniej szlachetnej części pleców, występuje głównie wśród płci pięknej. Przypadek? Nie sądzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones