Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 435 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver

Adam grał tam fenomenalnie!! Naprawdę zobaczyłem takiego Kylo Rena jakiego się nie spodziewałem. Naprawdę szacun!

LeSzifre

faktycznie, znacznie lepiej się rozwinął niż w poprzedniej części gdzie był jak dziecko-emo...

użytkownik usunięty
diana6echo

Ja uwielbiam jego konfrontację z Lukiem pod koniec :)

diana6echo

A ja mam wprost przeciwne zdanie. Jak na początku mógł być tym zagubionym chłopcem, emo rozwydrzonym nastolatkiem (nikt nie rodzi się Vaderem :-) ), to po tym wszystkim co przeszedł (uwolnienie się od mistrza, poprzez zabicie go; relacja z Rey, której wyznał swoją przeszłość) powinien się zacząć zmieniać, dojrzewać. Tymczasem on, pod wpływem emocji dalej woli rzucić wszystkie siły na jednego człowieka, dając rebeliantom uciec. I to pomimo niezłego doradcy. No, dalej emocjonalne emo. W tej części bardzo mnie zawiódł.
Inna sprawa, że aktor naprawdę dobry...

LeSzifre

Jest lepiej niż było.Nadal przypomina troche studenta polibudy niż Jedi ale spoko.

LeSzifre

Witaj w klubie =)
Po Przebudzeniu Mocy nie zostałam fanką Adama Drivera, ale Ostatni Jedi sprawił, że zmieniłam zdanie i co do Adama i co do Kylo Rena. Postać robi się interesująca i ciekawa jestem jak to się dalej rozwinie. A Driver jest jednak niezłym aktorem.

agawa87

Lepsza postać niz postać Rey o ktorej nic nie wiemy xd

LeSzifre

W pierwszej części też zagrał genialnie, z tym,że inaczej,bo tego wymagał scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones