Adam DriverI

Adam Douglas Driver

8,1
57 468 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Driver

Nie wiedziałem, że Fryderyk Chopin przeszedł na ciemną stronę mocy.

razielospl

Twoja recenzja mnie rozbawiła. I to chyba jest najlepszy komentarz do tego filmu. 10 dla Ciebie / 5 dla GW.

razielospl

Jedno zdanie, a tak perfekcyjnie opisuje życie Kylo Rena.

razielospl

Jaki Szopen toż to Copernicus jak żywy :D

Jashmish_60

dokładnie tak, to ewidentnie Kopernik, aż czekam na film bo musi go ktoś zauważyć w tym kontekście

Jashmish_60

Moja żona też z miejsca nazwała go "Mikołaj Kopernik". Dostrzegła jego fizyczne podobieństwo do jednej z postaci "Świata według Kiepskich", czyli konkurenta do ręki Mariolki (aktor Andrzej Kłak).

razielospl

hahahahahahahah

razielospl

dokladnie to samo przyszlo mi do glowy, ogladajac film!!:D:D

razielospl

No cóż, teraz już wiesz :P

użytkownik usunięty
panienka_2

Wygląda, jakby zwiał z konkursu chopinowskiego... Ale Kylo Rena zagrał dobrze, trzeba przyznać :)

razielospl

W takim razie skoro to syn Chopina to musi być spokrewniony z moją dawną nauczycielką muzyki. Zawsze wiedziałam, że coś z nią nie tak i tu masz! Takie zaskoczenie. Pewnie już dawno przeszła na ciemną stronę mocy. Dobrze, że już nie uczy miałabym przesrane. Nigdy mnie nie lubiła xDDDDD

razielospl

https://www.youtube.com/watch?v=lSwO-k-RqNA
https://www.youtube.com/watch?v=r7pgY_A-4B0

razielospl

Ha ha ha. Gratuluję poczucia humoru! Dla mnie wygląda jak Hozier :)

razielospl

ew. Roger Waters

razielospl

Idealny głos do tej roli.

razielospl

To się uśmiałam:D

razielospl

Ty Chopina nie obrażaj xD

użytkownik usunięty
razielospl

Kolejny dowód na to, że moja pani od muzyki to Jedi.
Już wyjaśniam. Od 8 lat kiedy mam z nią lekcję co pół roku robiła nam testy o Chopinie . Wszystko na jego temat! Od nazwiska panieńskiego matki poprzez wszystkie jego siostry, choroby na które umarły, po miejsca gdzie jeździł na wakacje (oczywiście na wycieczkach wszystkie musieliśmy odwiedzić), aż pewnego razu nie dawno przed premierą filmu pani odwraca się melancholijnie w okno i mówi: tak naprawdę to nie lubię Chopina.
Jedyne wytłumaczenie? Ona poczuła że Chopin przeszedł na ciemną stronę!

dobre :) :)

razielospl

Jaki Chopin! Człowieku, znaleźli niedawno kolejne zdjęcie muzyka. Fryderyk to przystojniacha przy tym.. Przy tym gościu, co nie powinien był ściągać maski.

użytkownik usunięty
razielospl

Jaki kraj taki Chopin :P

razielospl

To jest Mateusz student Polibudy próbuje zdobyć indeks od Skywalkera.On gra dobrze w last jedi tylko jego aparycja nie pasuje zupełnie do filmu ale to moje zdanie.Ogólnie postacie z "Imperium" jakoś sprowadzili do patosu Marvelowych złoczyńców.

jagermeister04

https://i.imgur.com/L6xJgyY.jpg

razielospl

Zbiłeś

razielospl

Chopin zawsze był po ciemnej stronie moczu

razielospl

Jak go zobaczyłam to pierwsze skojarzenie miałam z Severus Snape

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones