Agata Kulesza

7,2
70 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

jej wygląd mnie obrzydza. Widziałem ją kiedyś w bieliźnie (chyba w Sali sambójców) i autentycznie zrobiło mi się niedobrze. Sorry, ale jest kompletnie niekobieca, widać że w ogóle nie dba o siebie. Bleeeee.

WielkiSzu

ty też nie dbasz o to, co z siebie wypluwasz, niedobrze to się robi od takich tekstów

Pani_Blue

Sorry, ale patrząc na twój avatar... lepiej tego nie będę pisał.

WielkiSzu

sorry, ale nigdy prawdopodobnie nie dojdziesz z jakiego to filmu, fora ci się pomyliły, tutaj tylko śmiecisz

Pani_Blue

Acha.

WielkiSzu

Miałeś na myśli aha. Pisanie tego przez ch jest smutne i błędne. :(

InuSama

Jeszcze coś mądrego chcesz napisać?

WielkiSzu

Poza tym, że nie znasz ortografii to nie. :)

InuSama

Stwierdziłeś to po jednym słowie? Ręce opadają.

WielkiSzu

ty "stwierdzasz" więcej na podstawie obrazka, którego pochodzenia nie znasz, tu hejterów nawet się nie niszczy, więc szkoda twojej "energii", idź ćwiczyć gdzie indziej

Pani_Blue

Pewne "rzeczy" można swierdzić na podstawie obrazka, natomiast na pewno nie należy do nich znajomość ortografii "mądralo".

WielkiSzu

No jasne. A po czym innym miałabym to stwierdzić, jak nie po danym słowie? Ortografia tyczy się poszczególnych słów. :)

InuSama

No ok, ale kal można ocenić znajomość ortografii po jednym słowie? To jest dopiero głupota.

WielkiSzu

Jak widze takich ludzi jak ty to mnie mdli, Agata Kulesza to bardzo atrakcyjna, dojrzała kobieta, która ma wielki talent ... tyle z mojej strony

sania2605

Talent to ona ma, a wygląd też ma...ale paskudny.

WielkiSzu

O gustach się nie dyskutuje ... ale weź pod u uwage to że ona jest dojrzałą kobietą ... a ty chyba ,,paskudy'' nigdy w życiu nie widziałeś .

WielkiSzu

Jak rozumiem - jesteś boski, perfekcyjny, wydepilowany i proporcjonalny. Pisz na białe kozaczki, pudelki i inne szopingi,
tam twoja wypowiedź zostanie uznana za cenną, nowatorską i świadczącą o erudycji.

WielkiSzu

Szu ty chyba zapomniałeś że Agata Kulesza to już czterdziestokilku letnia kobieta, druga rzecz nazywa sie kreacja aktorska czy chatakteryzacja niE wiem dokładnie. Niektóre postacie mają pewne cechy wygladu uwydatnione. Pewnie gdybyś nawet ją spotkał osobiście to nie powiedział byś jej tego co myślisz w oczy więc ogarnij się Szu. Czy ikony dzisiejszej popkultury mające 20 kilka i 30kilka lat a zapewne są dla ciebie ideałem piekna są takie rzeczywiście? Zabiegi kosmetyczne, botoksy, solara, tona szpachli i różowe włosy są wyznacznikiem piękna i bycia atrakcyjną? Nie mówię że masz poderwać żonę pana Robinsona a potem jego córkę bo matka za stara. Skup się jak oglądasz film a nie patrz czy jest tłusta czy nieatrakcyjna czy może ma piegi na dekolcie, skup się stary

WielkiSzu

racja w 100% baba jest ohydna i wk***iająca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones