Agata Kulesza

7,2
70 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

I pieniądze przeznaczy na cele charytatywne, tylko trochę to potrwa, bo jak mówiła dzisiaj w Dzień Dobry TVN:" Nie wiedziała, że to takie trudne sprzedać porsche". Musi jeszcze pogadać z prawnikami. Wiecie, pewnie ją wiąże kontrakt i dlatego.

kargra89

oddała na WOŚP i super !!!!!!!!!!
wielki gest
podziwiam i bardzo popieram
życzę sukcesów:-)

kivinka

Szlachetnie postąpiła,należy jej się szacunek- gdyby wszyscy tak myśleli na świecie było by lepiej...ale taki np Gates woli wydać 30 mln dolarów na rękopis Da Vinciego czy wybudować sobie 25 posiadłość niż pomóc potrzebującym.Pazerne bogate świnie poniewierać się będą w przyszłych wcieleniach- a ta kobieta to anioł ;)

Ready2

Rzeczywiście, czymże są te miliardy dolarów wydane na cele charytatywne przez Gatesa przy wystawieniu na aukcje Porsche. Przecież powinien przestać żyć i nie kupować niczego poza jedzeniem i ubraniami. No, dobra, niech zostawi sobie jeszcze jakieś małe mieszkanko a resztę- oddać ! ! ! Dobrze mówię? -.-

Ready2

#Ready2
ale pier... za przeproszeniem człowieku. Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo akurat Gates wydaje bardzo dużo na fundacje pomagające potrzebującym. Jak łatwo jest kogoś oskarżyć nie mając wiedzy w temacie.

MakaO

A znacie taki mit z mitologii chrześcijańskiej o 'wdowim groszu'? Jałmużną dobrą etycznie nie jest ta dana z tego co komu zbywa, ale dana z tego co komu potrzebne. Nie wiem jakie kwoty Gates wydaje na cele charytatywne, ale z jego punktu widzenia to tyle co splunąć. Może jest w Polsce jakiś aktor, który spluwa porszakami, ale p. Kulesza chyba aż tak się nie obłowiła.

brodah

Bardzo trafne i słuszne spostrzeżenie. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
brodah

To mówisz, że powinniśmy wymagać od ludzi konkretnego % darowizny z ich przychodów? Taki Gates powinien wg ciebie wydawać nie wiem jakie miliony na cele charytatywne, bo jak da mniej to będzie to gest mało warty, bo przecież on tyle zarabia?

ZOstawcie Kulesze i Gatesa i zadajcie sobie pytanie ile wy przeznaczyliście na cele charytatywne w swoim życiu? Zero? ... tak sądziłem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones