Agata Kulesza

7,2
70 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza
urson1

wszyscy aktorzy są tam doskonali

urson1

Zgadzam się z Tobą w 100%! :)

urson1

Tak,tak :-) Teksty od niej najlepsze leciały.

urson1

Znakomicie poradziła sobie z tą jakże trudną rolą. Dla mnie była najlepsza!

Paulina_1108

dla mnie również najlepsza!

urson1

Popieram

urson1

Była najlepsza!

risky

rola życiaaaa Kuleszy!!! ;] teksty miażdżą :)))

mada1800

popieram

urson1

Zgadzam się również

agusia_16julia

świetna gra aktorska!
Wspaniała aktorka, jedyny minus to to, że powoli zaczyna sprzedawać się tvnowi.
Ale mimo wszystko cenie ją za jej pracę :)

urson1

Strasznie mnie irytowała, pojawiała się w każdym serialu, chociaż wcale jej tam nie potrzeba. Drażniła mnie swoją osobą dopóki nie obejrzałam Sali Samobójców. Teraz chylę czoła, świetna rola, której nikt by lepiej nie zagrał.

Snowflakes_

Dokładnie. Mam identyczne odczucia. Przypadkowo widziałem jej wystepy w jakis miernych serialach i jakis taniec w Tancu z gwiazdami, wrecz mnie odpychala. Ale w Sali Samobojcow rewelacyjnie.

użytkownik usunięty
urson1

Tan Pani Agata zagrała rewelacyjnie. Bardzo mocno weszła w rolę takiej przerażonej, pewnej siebie, ostrej, wulgarnej (chyba najwięcej przeklinała w filmie, oczywiście obok Jakuba :)) s**i . Jej bohaterka wzbudzała we mnie niechęć i nigdy nie chciałbym spotkać takiej Santorskiej w realu ... ale właśnie dlatego tak spodobała mi się jej kreacja. Podziw dla tej Aktorki ale szkoda że ma tak mało dobrych ról na swoim koncie.

Zgadzam się. To jest jej czas (Sala Samobójców, Róża, Ki, Skrzydlate Świnie) Te filmy są świetne, a Pani Agata rewelacyjna.

urson1

Przez cały film myślałem, że to jest D. Stenka i dzięki Bogu nie. Na maxa podobna tyle, że brzydsza.

qwester1213

Nie wiem jak można je pomylić :D może mają podobne fryzury, ale grają w zupełnie inny sposób xD wg mnie obie są świetne, ale bardzo się różnią.

mmadelinee

troszeczkę podobne pewnie przez fryzury, ale mają również podobne głosy!

świetna aktorka :)

belizabeth

Fakt w sali zagrała zajebiście. Imo piękna kobieta ;)

urson1

Zgadzam się. Choć sam film średnio przypadł mi do gustu, to ona genialnie stworzyła taką atmosferę niezrozumienia, kompletnie innego świata między nią a Dominiekim.

urson1

Ja też się z tobą zgadzam. Bardzo dobra aktorka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones